Більшість людей, особливо тих, які стурбовані своєю фігурою і схудненням, дуже помиляються в одній речі. В тому, що для успішного позбавлення від зайвої ваги необхідно знизити калорійність споживаної їжі. Така думка хибна. І в нашій статті ми розвіємо цей та інші міфи про калорії.

Міфи і брехня про те, що стосується калорій

Отже, почнемо наш цікавий список:

Багато хто вважає, що потрібна кількість калорій у добу ділиться на дорослу і дитячу, жіночу та чоловічу норму

Насправді не все так просто! Норма калорій, необхідних кожній конкретній людині щодня, є індивідуальною величиною. Все залежить від вашої комплекції, цілей, гормонального фону і безлічі інших показників.

Читайте також:  Які популярні продукти можуть призвести до облисіння

Рахувати калорії – безглузде і неефективне заняття

Це помилка! Хоча б приблизно розраховувати власну добову норму і виявляти надлишки і недоліки – важливий процес. Для цього можна скористатися особливими медичними таблицями або додатками для телефонів і комп’ютерів.

Щоб відчувати себе добре, можна спалювати трохи більше калорій, ніж організм отримує з їжею

Обурлива неправда! Організм в тому і тільки в тому випадку буде сповнений сил і працездатності, коли співвідношення буде перебувати в рівновазі. Скільки з’їли – стільки витратили.

Бездумно розраховувати калорійність їжі – не вихід для бажаючих схуднути

Важливо враховувати, що якісні і корисні калорії знаходяться в цукрі та натуральній їжі. Смажена їжа і насичені канцерогенами продукти можна віднести до категорії «неправильних» і непотрібних калорій, які обов’язково підуть в жир, а не в енергію.

Читайте також:  Більш товариські люди рідше страждають на деменцію

Не всі з відомих нам продуктів, які вважаються корисними для фігури, такими і є

Насправді все інакше. Банальний приклад – ложка меду дає 20-30 кілокалорій, а ложка цукру – всього 10-15. Те ж правило стосується і інших продуктів – корисно не означає сприятливо для фігури.

Знайшли для себе щось нове? Впевнені, що це так. Тепер вам вдасться вирішити, здавалося б, не вирішувані проблеми ваги і бути стрункими! Чого вам і бажаємо!