Ми впевнені, ці прості продукти – необхідність! Саме вони допоможуть вам бути здоровішим і красивішим, тому варто скоріше додати їх на полицю в холодильнику.

Яйця

Яйця багаті білками, містять вітаміни А, Е, D, B12, B3. У жовтках міститься летицин, котрий нормалізує роботу печінки і судин, і лютен, необхідний для підтримки зору. В яйцях міститься ніацин, який підтримує працездатність мозку, і холін — речовина, яка запобігає розвитку ракових пухлин.

Геркулес

Геркулес – лідер серед каш за вмістом корисних речовин і вітамінів. У ньому є фосфор, йод, кремній, калій, кальцій, цинк, вітамінів груп B, C, A, E. Геркулес сприяє очищенню судин і лікування захворювань шлунка і кишечника, при цьому містить мінімальну кількість калорій.

Молоко

Молоко-незамінне джерело кальцію, який необхідний для підтримки здоров’я зубів, волосся і нігтів. Цінне молоко і як постачальник вітамінів, наприклад, вітамін В12 відповідає за енергетичний обмін в організмі, перетворює жири і вуглеводи в корисну енергію. Для деяких людей вживання молока супроводжується симптомами нестерпності: здуття, нудота, діарея і т. д. Це може бути пов’язано з наявністю білка А1, і в цій ситуації рекомендується спробувати молоко, в якому міститься тільки білок А2.

Шпинат

Такий багатий склад вітамінів і мінералів, як в шпинаті, зустрічається досить рідко. У ньому є клітковина, вітаміни А, Е, С, Н, К, багато вітамінів групи В, бета-каротин, кальцій, магній, натрій, калій, фосфор, залізо, цинк. У листі шпинату дуже багато білка: більше тільки в бобових – молодої квасолі і зеленому горошку.

Морква

Морква містить бета-каротин — природний антиоксидант, який задіяний у формуванні скелета і оновлення клітин кісток. Вітамін А, синтезований з нього, зміцнює зір і імунітет. Морква також виводить з внутрішніх тканин і органів вільні радикали, які провокують розмноження ракових клітин, і очищає печінку від токсинів.

Оливкова олія

В оливковій олії багато олеїнової кислоти, яка сприяє омолодженню організму і знижує рівень холестерину. У ній міститься велика кількість вітаміну Е, який бере участь у процесі засвоєння вітамінів, А й К. Оливкова олія легко засвоюється організмом, прискорює обмін речовин, зміцнює судини і робить їх більш еластичними.

Яблука

Переоцінити корисні властивості яблук практично неможливо: це справжня скарбниця вітамінів і мікроелементів, баланс яких сприяє омолодженню і зміцненню імунітету. Яблука містять клітковину, каротин, фолієву кислоту, вітаміни А, В1, В2, В3. У них знаходиться більше вітаміну С, ніж в апельсинах. Яблука покращують роботу серця і легенів, уповільнюють ріст ракових клітин.