Лікарка Ксенія Машкіна залишила список продуктів і процедур, корисних для нирок. Натуропатка відзначила важливість збалансованого харчування для забезпечення здоров’я організму шляхом надання йому достатньої кількості корисних речовин.

Фахівчиня відзначила високу значимість питного режиму та проведення оздоровчих процедур. Нирки потребують приблизно 30-40 мл рідини на кожен кілограм ваги людини в щодобовому перерахунку.

Експерт радить 1-2 рази на тиждень ходити в лазню або сауну. Це дозволить дещо зняти навантаження з нирок, зважаючи на вихід великої кількості рідини через пори.

Нирки працюють краще, якщо займатися спортом і 2-3 рази щомісяця організовувати розвантажувальні дні 10top-casinos. Для хворих нирок варто знизити рівень споживання тваринного білка. Крім цього, в раціоні потрібно знизити вміст солі, оскільки вона сильно затримує воду, що являє собою додаткове навантаження.

Читайте також:  Лікар порівняв користь помідорів та огірків

Підвищити здоров’я нирок можна за рахунок вживання спаржі, зелені, гранатів, солодкого перцю, огірків, цвітної капусти, яблук, а також кавунів. Варто пам’ятати, що на роботу нирок негативний вплив робить холод. У зимовий сезон варто одягатися тепліше, уникаючи переохолодження.

Лікар відзначила негативний вплив звички затримувати сечовипускання.