Яйця на сніданок – не найгірший варіант ранкової страви. Вважається, що надмірна кількість яєць у раціоні призводить до підвищення рівня холестерину. Однак якщо дотримуватися помірності, то ця страва може стати головним джерелом корисних вітамінів.

Яйця та схуднення
Цей продукт підійде для тих, хто хоче легко позбутися зайвих кілограмів. Дослідження, опубліковане в журналі International journal of obesity, довело, що два яйця та овочевий салат на сніданок допомагають швидше втрачати зайві калорії. Така страва буде набагато кориснішою, ніж звичні бутерброди.

Яйця та запалення
У яйцях містяться фосфоліпід – біоактивні сполуки, які знімають запалення в організмі. Холін, що входить до складу препарату, також допомагає знизити рівень запальних біомаркерів.

Яйця та серце
У помірних кількостях яйця збільшують рівень корисного холестерину. Саме він захищає від небезпечних хвороб серця та судин, у тому числі від інсульту.

Яйця та м’язи
Білок – важливий “будівельний” елемент для наших м’язів. У яйцях досить багато, тому після спортивних тренувань рекомендується з’їдати одне варене яйце, щоб заповнити запаси цього елемента і зміцнити м’язові тканини.

Яйця та імунітет
Цей продукт сприятливо впливає на імунну систему з допомогою наявності селену у своєму складі. Цей мінерал регулює гормони щитовидної залози та роботу імунітету.

Яйця та мозок
Холін ефективний не лише при запаленнях, а й для мозку. Ця речовина входить до складу клітинних мембран та сприяє синтезу ацетилхоліну. Дефіцит цього компонента знижує когнітивні функції та викликає неврологічні порушення.

Яйця та краса
Нарешті, яйця корисні для шкіри, волосся та нігтів. За рахунок вмісту вітаміну В цей продукт покращує стан шкіри, робить волосся і нігті міцним, а колір обличчя – здоровим і сяючим.