Наукові фахівці назвали кілька кращих напоїв, вживання яких активізує фізіологічні процеси організму, сприяють його омолодженню.

Напій перший: зелений чай. Цей напій – найкраще джерело антиоксидантів, що перешкоджають утворенню вільних радикалів в організмі і запобігають їх руйнівному впливу. Ушкоджуючи клітини організму, вільні радикали стають причиною раку і серцево-судинних хвороб. Також подібне пошкодження дає ефект прискореного старіння.

Напій другий: каркаде. Чай каркаде зовсім не марно опинився в ряду кращих напоїв для омолодження. Він відрізняється високою концентрацією речовин антоціанів, які забезпечують антивіковий ефект – головним чином, тим, що знижують запальні процеси в організмі.

Напій третій: кава. Його головний компонент кофеїн володіє властивістю блокувати певні сигнальні шляхи в клітинах нашого організму – це блокування забезпечує захист нервової системи від виникнення нейродегенеративних захворювань.

Напій четвертий: какао. Цей напій також сприяє омолодженню, оскільки забезпечує ефект захисту від старящих захворювань, пов’язаних з пригніченням когнітивної функції мозку. Какао гальмує процеси погіршення пам’яті і концентрації, покращує розумові здібності в літньому віці.

Напій п’ятий: томатний сік. Він багатий лікопіном – каротиноїдів, попередником вітаміну А. Ефект лікопіну пов’язують з протираковими властивостями. Крім того, завдяки цій речовині поліпшується стан шкіри, омолоджується зовнішній вигляд.

Напій шостий: відвар шипшини. Це джерело вітаміну С, який підвищує імунітет і захищає від розвитку небезпечних вікових захворювань, перш за все – онкологічних.

Напій сьомий: червоне вино. Його вживання дає ефект омолодження за рахунок дії речовини ресвератролу, який міститься в шкірці винограду. Ресвератрол зміцнює стінки судин і покращує стан крові, позитивно впливає на серцево-судинну систему, допомагає боротися з віковими хворобами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
НАЗВАНІ ЧОТИРИ ПРОДУКТИ ДЛЯ ОМОЛОДЖЕННЯ ОРГАНІЗМУ

ВЧЕНІ СПРОСТУВАЛИ ГОЛОВНИЙ МІФ ПРО ОМОЛОДЖЕННЯ ОРГАНІЗМУ