Важко повірити, але навіть овочі можуть виявитися не корисними, якщо потрібно схуднути.

Зокрема, за даними дієтологів, може заважати скидати вагу горох, хоча саме бобові постійно рекомендуються для раціону, тих хто худне, так як в них багато рослинного білка і клітковини. Але, вживаючи горох, який дійсно дає довгу ситість, потрібно бути фізично активним. У горосі міститься крохмаль, який при засвоєнні перетворюється в глюкозу, що йде на створення тілом жирових запасів на стегнах і животі.

Інший «підступний» овоч – це буряк. У ньому багато сахарози, і тим, хто прагне скинути вагу, буряк не підійде. Ще один коренеплід, що відрізняється високим вмістом природних цукрів, – морква. Якщо і їсти морквину, то максимум в злегка запеченому вигляді, тобто вживати її потрібно сирою.

У загальному і цілому майже всі коренеплоди відрізняються цукровістю. Якщо, наприклад, зварити з них суп, вийде блюдо, в якому майже не буде вітамінів, істотно зменшиться кількість клітковини, але буде присутній цукор, відзначають фахівці.

Також у цьому списку соя і продукти з неї. Соя вважається багатим джерелом білка, але є дані про те, що соєві фітоестрогени можуть певним чином впливати на гормональний фон і провокувати набір ваги.

Крім того, на схуднення можуть погано вплинути гарбуз і авокадо. У гарбузі основу волокон складають знову ж цукри, а авокадо дуже калорійний: один середній плід містить 250 кілокалорій.