Дієтологиня Нурія Діанова розповіла про корисні властивості селери для людського організму. За її словами, ця рослина не володіє “чарівним” впливом, який їй приписують, але сприяє втраті ваги.

Відносно селери багато людей розповідають історії, згадуючи цей овоч в якості дуже ефективного засобу від зайвих кілограм. Вважається, що в складі рослини є речовини, котрі буквально спалюють жир, але в дійсності це не так, поспішила спростувати міфи Нурія Діанова.

Вона підкреслила, фактично продукт не виділяється зі своєї групи чимось особливим. Проте, користь для організму він все ж несе. У ньому дуже мало калорій, всього 50 на сто грам продукту. Якщо їм замінити більш калорійну їжу, можна при тому ж обсязі страви знизити кількість споживаних речовин, що провокують зростання маси тіла.

Крім того, в складі селери міститься чимало мікроелементів, серед яких основні – це хром, залізо, кальцій і магній. Кількість же вітамінів можна визначити буквально на око. Чим інтенсивніше забарвлення овочів, тим більше в ньому корисних речовин.

Дієтологиня підкреслила, у даної рослини специфічний смак, тому на перших етапах її краще додавати малими порціями або використовувати його в якості приправи. Щоб з’їдати велику кількість продукту, потрібно спочатку його піддавати термічній обробці. При цьому пізніше все одно рекомендується їсти її в сирому вигляді.