Наша мова тіла — це безмовний оркестр, ми не завжди усвідомлюємо його присутність, і тим не менш він робить величезний вплив на нас і людей, які нас оточують. Розуміння його секретів допоможе нам, наприклад, створити про себе приємне враження у співрозмовника, стати більш привабливими або навіть поліпшити здібності до переконання інших.

Мова йде не про те, щоб освоїти ті стратегії, які продавці або політики використовують перед своєю аудиторією.

Ми говоримо про більш цінні речі — мова тіла дає нам можливість підвищити впевненість в собі, річ необхідну при взаємодії з іншими людьми, на співбесіді або навіть, чому б і ні, у спілкуванні з протилежною статтю.

Сьогодні в нашій статті ми пропонуємо вам дізнатися про 7 секретів як контролювати мову вашого тіла. Ми впевнені, що наші поради будуть вам дуже корисні.

1. Мова тіла і мова погляду

Якщо ми чогось хочемо, наш погляд — це перше, що відображає наші наміри.

Наші очі — це головний канал і інструмент мови тіла, тому, чому б не отримати максимальну вигоду з цього?

  • Ніколи не дивіться вниз під час розмови.
  • Дивіться прямо в очі людини, коли ви звертаєтеся до неї.
  • Пам’ятайте, що ваші емоції відображаються в ваших очах, тому намагайтеся передавати спокій, рішучість і впевненість у собі.
Читайте також:  5 натуральних афродизіаків, які гарантовано стимулюють лібідо
2. Пряма спина і особистий простір

При будь-якій розмові важливо, щоб ви подбали про свою поставу.

Ваша спина повинна залишатися прямою, плечі розправлені, шию тримайте прямо і не втягуйте її.

  • Поза є відображенням вашого ставлення до співрозмовника і для підвищення впевненості в собі і щоб виглядати більш переконливими, ви не повинні впадати в крайнощі, тобто вам не потрібно брати сидіти, як ніби ви «кількість проковтнули», або ж, навпаки, розвалитися в кріслі.
  • Ідеальним є поєднання природності з упевненістю, і для цього також важливо, щоб ви подбали про свій особистий простір.
  • Розташуйтеся на безпечній відстані, щоб не порушити особистий простір іншої людини, але, в той же час, достатньо близько для того, щоб зав’язати діалог, і щоб ви могли зловити погляд співрозмовника.
3. Тримайте руки перед собою

Мова тіла і жести руками

Коли ви перебуваєте на співбесіді, на особливій вечері або під час серйозної розмови, ніколи не ховайте руки. Не кладіть їх у кишені або не тримайте під столом, а також не робіть помилку, схрещуючи рук.

Нехай вони будуть підтримкою ваших слів, виразом ваших емоцій. Дозвольте їм рухатися під час розмови природним чином. Звільніть їх!

Читайте також:  Кориця допомагає спалити жир на животі за «тижні»
4. Тиша і нерухомість на мить можуть бути хорошою стратегією

Давайте продовжимо метафору про те, що наша мова тіла подібний оркестру, це група музикантів, які грають партитуру, прагнучи викликати у аудиторії певні почуття.

  • Як ми вже знаємо, в музиці важливі не тільки звуки, а й паузи. Тому, щоб зробити безпосередній вплив на тих, хто перед нами, ми теж повинні використовувати тишу час від часу.
  • Коли інша людина, наприклад, висловлює те, з чим ви не згодні, замість того, щоб відразу намагатися його її, просто промовчіть і посміхніться. Розслабтеся.

Іноді мовчання — це вираження мудрості. Давайте засвоїмо це мистецтво.

5. Під час розмови візьміть в руки який-небудь предмет

Для того, щоб чинити прямий вплив на співрозмовника, або навіть групи людей, завжди корисно взяти в руки який-небудь предмет, поки ми говоримо — ручку, окуляри.

Наявність у руках цих предметів з «інтелектуальним» підтекстом створюють перед аудиторією образ впевненості в собі і компетентності.
Крім того, це також допомагає нам трохи зняти занепокоєння.

6. Висловлюйте увагу кивками голови

Розмова і мова тіла

Кивок — важлива стратегія в нашій мові тіла. Цей спосіб налажить зв’язок з людиною перед нами, висловити оцінку того, що він говорить, показати відкритість та інтерес.

Читайте також:  Вплив цвілі в будинку призводить до незворотного пошкодження легень

Рух головою не обов’язково означає, що ми згодні з тим, що нам кажуть: це просто частина ритуалу поваги і довіри, за допомогою нього ми можемо створити сприятливий клімат для досягнення згоди, створити образ впевненої в собі, що поважає інших і розумної людини.

7. Все надмірне шкідливо. Знайдіть компроміс при якому відчуваєте себе комфортно

Щоб переконати інших в чомусь, вам не обов’язково бути актором. Не впадайте у надмірну жестикуляцію або в занадто театральну мову, заважаючи іншим навіть вставити слово.

Навчання мови тіла — це мистецтво бути собою, але при цьому контролювати ті ключові моменти, з допомогою яких можна створити потрібне враження, не впадаючи при цьому в театральність.

Звичайно це зовсім не просто. Тому ми повинні багато працювати над нашому почуття власної гідності, впевненості в собі і навіть над тими нервовими тиками або жестами, які ми іноді використовуємо, щоб приховати нервозність або невпевненість у собі.

Мова тіла важлива в розмові

Отже, усі ми всі хотіли б почувати себе більш комфортно в наших повсякденних стосунках, адже це відкриє перед нами нові можливості. Так що давайте навчимося контролювати свою мову тіла!