Робочий стрес негативно впливає на наше здоров’я, і багатьом людям не вдається позбутися від нього навіть в домашніх умовах. Але існують надійні і перевірені способи розслабитися прямо на робочому місці.

1. Погуляти по офісу

Навіть нетривала прогулянка по коридорах або вгору-вниз по сходах здатна заспокоїти розхитані нерви і зняти стрес. Досить просто встати від робочого столу і розім’яти ноги. Тільки не потрібно змушувати себе сидіти доти, поки яка-небудь проблема не вирішена.

2. Вийти на сонці

Якщо на небі світить яскраве сонце, то обов’язково знайдіть кілька хвилин, щоб вийти на вулицю і просто постояти під його променями. Сонячне світло надає заспокійливий ефект і допомагає боротися зі стресом.

3. Посидіти в туалеті

Немає нічого ганебного в тому, щоб відправитися в туалет, опуститися за кришку унітазу і просто посидіти на самоті із закритими очима, щоб заспокоїтися. Це єдине місце в офісі, де ви гарантовано відгороджуєтеся від усіх.

4. Порухатися

Найкраще знайти порожню переговорну кімнату або ще якесь подібне приміщення і побігати там, як діти, які грають у квача. Відмінний, ефективний спосіб зняти стрес за короткий час.

5. Залізти під стіл

Це залежить від вашої психічної стійкості і схильності до ризику. Звичайно, багато колег можуть подумати про вас казна-що, але короткий час, проведений під столом, допомагає розслабитися дуже багатьом.

6. Дихальна гімнастика

Ви можете здійснювати глибокі зітхання в будь-якому місці, включаючи і офіс. Усвідомлене дихання дозволяє підсилити сфокусованість уваги і понизити ритм биття серця.

7. Дзвінок другу

Ще один надійний, перевірений спосіб зняття стресу – зателефонуйте вашому гарному знайомому або другу. Необов’язково обговорювати свої проблеми, можна просто поговорити про щось приємне. Наприклад, про похід в кіно або поїздку за кордон.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЩО РОБИТИ, ЯКЩО У ВАС СТРЕС

ВІТАМІНИ ПРОТИ СТРЕСУ