З віком жінкам все важче і важче тримати себе у формі. З’являється зайва вага і округлий животик, від якого вже непросто позбутися. І часто всі зміни намагаються списати на роки. Адже недарма існує прислів’я — «не поправляюсь від котлет, а від років». Насправді головний ворог у справі схуднення – лінь! Позбавтеся від неї, і приступайте до схуднення в області живота за допомогою 7 пропонованих хитрощів.

І на мить можна було погодитися, що поправляються від років, а не котлет. Так як з віком йде гормональний збій організму, порушується обмін речовин. Але не варто все списувати на фізіологічні фактори. Як ви думаєте, що заважає людині займатися спортом і дотримуватися правильного харчування? Лінь!

Напередодні перших по-справжньому теплих і сонячних днів скористайтеся кількома хитрощами з позбавлення від живота, який черговий раз раптово з’явився після зими.

Як схуднути в животі без дієт і фітнеса
1. Візуально зменшити живіт, щоб виглядати стрункіше

М’язи людини здатні запам’ятовувати інформацію. І якщо ви протягом двох тижнів будете ходити з розправленими плечима і втягнутим животом, то м’язи запам’ятають це. Таким чином, ви поліпшите свою поставу, а фігура набуває більш чітких ліній.

Адже рівний хребет зробить вас трошки вище, при цьому форма грудей стане виразнішою. Це допоможе приховати випираючий животик, зробить його візуально непомітним і більш плоским.

2. Забезпечте себе достатньою кількістю рідини, щоб прибрати живіт

Брак вологи в організмі людини є причиною набряклості. Часто ми здатні її побачити на кінцівках – руках і ногах. Але рідина накопичується і на животі, в районі пресу. Але ми не надаємо цьому особливого значення, і в цьому полягає наша велика помилка.

Адже склад рідини на пресі є причиною опуклого живота. Тому стежте за рівнем вологи в організмі, не лінуйтеся пити воду або інші напої. І тоді вам не доведеться приховувати свій величезний живіт.

3. Не лінуйтеся ходити в туалет заради плоского живота

При кожному сигналі сечового міхура не лінуйтеся ходити в туалет. Не варто терпіти. Адже від цього залежить не тільки здоров’я, але і площина живота.

Якщо ви привчите свій організм постійно терпіти сечовипускання, до моменту позбавлення від сечі стінки міхура будуть розширені. Що стане причиною округлості черевної порожнини.

4. Добре пережовуйте їжу — і живіт зменшиться

Під час жування їжа ділиться на дрібні шматочки. І потрапляючи в шлунок, займає певну кількість його обсягу. Чим менші шматочки, тим менше потрібно місця в шлунку. Що в свою чергу не стане причиною здуття живота від переповнення шлунка.

Марне пережовування їжі не дасть можливості людині набрати зайву вагу, який може стати причиною появи круглого живота. Чим довше ви жуєте, тим швидше мозок подає сигнал про ситість. У такому разі зменшується розмір порції їжі.

5. Під час дихання задійте ніс

Багатьом може здатися дивним цей рада. Але це тільки на перший погляд. А в дійсності все набагато серйозніше. При вдиханні ротом йде заковтування повітря, що призводить до здуття живота.

З тієї ж причини не рекомендується жувати жувальну гумку. Для освіження ротової порожнини користуйтеся спреями та льодяниками.

6. Слідкуйте за рівнем гормонів

Причиною живота є вісцеральний жир (жирова тканина), який з’являється внаслідок порушення рівня естрогену. Тому необхідно взяти за правило регулярно звертатися за консультацією до лікаря, який допоможе тримати гормон в потрібних параметрах.

7. Відпочивайте лежачи і худніть в животі

Для досягнення площині живота потрібно навчитися правильно лежати. Ви скажете, що це абсурд. Але це не так. Не варто забувати про м’язову пам’ять.

Отже, вам знадобиться лягти на спину і покласти ноги на подушку, щоб вони були в піднесеному становищі. Скрутіть рушник в рулон і підкладіть під поперек. У такій позі живіт стане сдутым і приупавшим. Лежите в такому положенні не менше 20 хвилин для того, щоб м’язи живота змогли запам’ятати таке розташування.

На думку японців, така вправа робить тіло більш струнким, а поставу набагато прекраснішою. І це важливо для будь-якої дівчини!

Дотримуючись досить простих порад, вам вдасться виглядати більш привабливою і життєрадіснішою. Вами будуть захоплюватися чоловіки, а жінки — заздрити. Швидке схуднення в області живота може стати запорукою вашого успіху і жіночого щастя. Не лінуйтеся жити щасливо!

Джерело: ladylife