Що таке детокс продукти? Це ті, які допомагають очистити ваше тіло, видаляючи надлишки і токсини.

Щоб повною мірою використовувати властивості цих продуктів, ви можете приготувати детокс-коктейлі зі свіжими інгредієнтами. Наприклад такими, як листові зелені овочі,котрі багаті хлорофілом. Який допомагає детоксифікувати такі органи, як печінка, підшлункова залоза, товста кишка і нирки.

До того ж на додаток до білків кальцій, залізо і фолієва кислота, очищають кров і допомагають стимулювати загальні ферменти детоксикації. У детокс-дієти ви не можете пропустити здорові жири, такі як омега-3 і омега-6 жирні кислоти. Саме вони допомагають виводити токсини і поглинати жиророзчинні вітаміни.

Отже, ось 8 продуктів, які очищають організм:

Синьо-зелені водорості

Хоча їх часто можна назвати синьо-зеленими водоростями, і вони водні та фотосинтетичні. Але вони насправді не водорості, а належать до групи під назвою ціанобактерії.

Суперпродукт, з яких існує два основних типи: AFA і спіруліна. Його високий вміст білка робить їх дуже поживними, а також допомагає детоксикації організму.

Капуста

Це суперпродукт з сімейства капусти і брюссельської капусти. Вона багата клітковиною, вітамінами (A, B6, C і K), фолієвою кислотою, кальцієм, магнієм і залізом.

До того ж вона сприяє транспортуванню кисню і допомагає детоксикації організму. Капуста також багата омега-3 кислотами, а чашка капусти забезпечує 10% від рекомендованої добової кількості.

Шпинат

Особливо очищаючий зелений листовий овоч. Який допомагає боротися з затримкою рідини і запобігає запорам, допомагаючи нам виводити токсини з організму.

Рукола

Це зелений листовий овоч з сімейства капустяних. Особливо багатий водою, клітковиною, вітамінами і мінералами. А все завдяки антиоксидантним, детоксикуючим і протираковим властивостям завдяки вмісту глюкозиноату.

Куркума

Куркума є коренем з антиоксидантними і протизапальними властивостями. Вона допомагає знизити рівень холестерину і глюкози в крові. Рослина, яка діє як природний захисник печінки, сприяючи правильному функціонуванню печінки.

Оливкова олія

Це королева середземноморської дієти, антиоксидант, знижує рівень шкідливого холестерину і цукру в крові. До того ж вона багата вітамінами (A, D, E, K), поліфенолами і олеїновою кислотою. Ідеально підходить для заправки ваших детокс соків.

Кокосове олія

Вона містить насичені жири рослинного походження з антибактеріальними та противірусними властивостями, які допомагають виводити токсини і домішки.

Лимон

Фрукти, багаті антиоксидантами і вітаміном С. Допомагають захистити печінку і оптимізувати її функції для фільтрації токсинів, присутніх в крові, а також для очищення організму.