Користь поцілунків не тільки в тому, що вони передають наші ніжні почуття іншій людині. Виявляється, поцілунок в губи – це не тільки приємно, але і корисно. У статті розповідаємо, чим корисний поцілунок для здоров’я людини.

Згадайте найцікавішу частину будь-якої романтичної комедії. Найулюбленіший епізод таких фільмів – це коли напруга досягає свого апогею, і головні герої падають в обійми і цілуються.

Цілувати кохану людину – це романтично, мило і в усіх відношеннях приємно. Обійми і поцілунки – це не тільки добре для ваших взаємин і психічного стану, але і для здоров’я. Так, саме так! Від поцілунків ми отримуємо величезну користь для здоров’я. Детальніше про це читайте далі.

Читайте також:  Какое есть самое эффективное средство от выпадения волос?
8 корисних властивостей поцілунків для здоров’я
1. Користь поцілунків для зміцнення імунної системи

У роті людини знаходяться сотні типів різних бактерій. Коли ми цілуємося, то обмінюємося хорошими бактеріями, які зміцнюють нашу імунну систему. Ви і ваш улюблений діліться один з одним захистом проти багатьох захворювань.

2. Чим корисний поцілунок для зниження артеріального тиску

Поцілунки знижують артеріальний тиск. Яким же чином, запитаєте ви? Коли ви пристрасно цілуєтеся, то серцебиття частішає, а кровоносні судини розширюються. Це покращує кровотік і доступ крові до різних органів людини.

3. Чим корисний поцілунок при болях

Розширення кровоносних судин при поцілунках не тільки знижує артеріальний тиск, але і знімає біль. Особливо добре поцілунки допомагають при головному болю.

Читайте також:  Как выбрать уходовые средства для малышей?
4. Користь поцілунків для здоров’я зубів

Під час поцілунків починає вироблятися більше слини. Вона добре омиває зуби, що дозволяє краще видаляти наліт з зубів.

5. Чим корисний поцілунок в боротьбі із зайвою вагою

Це не означає, що поцілунок рівнозначний пробіжці, але він може спалити кілька калорій. За даними вчених, пристрасний поцілунок, поцілунок в губи спалює від 8 до 16 калорій. Безумовно, поцілунки – це не рівноцінна заміна спортивному тренуванню, але валяння на дивані вони здатні замінити цілком.

6. Поцілунки тренують лицьові м’язи

Під час поцілунку працюють безліч дрібних лицьових м’язів. Хоча поцілунок, звичайно — це не підтяжка обличчя, все ж він певним чином допомагає зберегти лінію підборіддя і шию підтягнутими.

Читайте також:  Болезнь Паркинсона: симптомы и диагностика
7. Поцілунок сприяє виробленню гормонів гарного настрою

У головному мозку існують гормони-нейротрансмітери – окситоцин, серотонін, домапин. Вони регулюють наш настрій і покращують роботу мозку. Поцілунки можуть змусити організм виробляти такий коктейль гормонів щастя. Поцілунок в губи дає такі ж приємні відчуття, що і виконання фізичних вправ.

8. Користь поцілунків при стресі

Поцілунок в губи знижує рівень гормону стресу кортизолу і підвищує рівень серотоніну, що допомагає знизити рівень стресу. Гормони гарного настрою, які виробляються під час поцілунків, роблять нас щасливішими і в цілому не такими тривожними.

Одним словом, цілування — це вкрай корисний процес. Цілуйтеся на здоров’я!

Джерело: HeadInsider