За даними дослідження, проведеного фахівцями Американського хімічного товариства, вживання всього двох яблук в день може продовжити життя. Зокрема, фахівці підрахували, що така звичка здатна знизити ризик передчасної смерті на 35%.

До висновку про те, що яблука сприяють більш довгому життю, вчені прийшли після експерименту з мишами, яким існування на яблучній підгодівлі допомогло продовжити життя на 10%. Тварини отримували добавку, еквівалентну двом яблукам в день в людському раціоні. Для них вживання яблук знизило ризик ранньої смерті на 35%.

За словами вчених, в яблуках містяться флавоноїди, які можуть розслабляти кровоносні судини, що захищає від розвитку серцево-судинних захворювань. Крім цього, регулярне споживання яблук стимулює виробництво нейротрансмітера ацетилхоліну в головному мозку, а з цією обставиною пов’язані процеси поліпшення когнітивних функцій, зокрема, пам’яті. Вживання двох яблук в день, таким чином, дозволяє сповільнити вікове зниження розумових здібностей людини.

Забезпечуючи комплексний захист від хвороб серця і судин, а також від нейродегенеративних патологій, яблука можуть продовжувати людям життя, резюмували у підсумку фахівці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ДОЖИТИ ДО 120: МІФ ЧИ РЕАЛЬНІСТЬ?

ВИЯВЛЕНО УМОВИ ПРОДОВЖЕННЯ ЖИТТЯ НА 10 РОКІВ