Всім відомо, що огірки корисні, але про їх небезпечні властивості знають одиниці.

Нирки

В огірках багато калію. Тому овоч корисний для регулювання тиску. Але багато калію-це дуже шкідливо. Може розвинутися гіперкаліємія.

Токсини

В огірках багато води. Завдяки своїм тканинам цей овоч вбирає дуже багато всього з грунту. Це його плюс. Але, коли грунт засмічений, то плюс перетворюється в мінус. Разом з водою коренева система рослини всмоктує токсини, які акумулюються в плодах. Надлишок шкідливих речовин може стати причиною цілого ряду проблем зі здоров’ям.

Серце

Водянисті за своєю природою огірки можуть принести проблеми тим людям, хто страждає від набряків, а через проблеми з нирками виникнуть проблеми і з серцем. Тому налягати на огірки не потрібно.

Читайте також:  3 симптоми дозволяють дізнатися про небезпечне підвищення тиску без тонометра

Вітаміни

Шкірка огірка багата вітамінами С і А, мікроелементами (залізом, магнієм та ін.). Надлишок вітамінів, однак же, теж шкідливий. Можуть з’явитися висипання на шкірі, виразки, запалення.

Алергія

Рідко на огірки буває алергія, але таких випадків все ж достатньо. Зазвичай це відбувається через те, що виробники обробляю огірки спеціальним складом, щоб вони повільніше псувалися. Часто це алергени казеїн і віск. Постарайтеся ретельніше мити овочі, а якщо розумієте, що огірок ніяк не відмити до скрипу, краще зріжте шкірку.

Травлення

Огірок рекомендують для правильного харчування. Але завжди і у всіх він вдало перетравлюється. Часто цей овоч викликає здуття живота і метеоризм. Якщо з органами шлунково-кишкового тракту і так проблеми, від огірків краще відмовитися.

Читайте також:  Онкологія: 1 з 3 людей не підозрює, що у неї рак – симптоми, які потрібно визначити

Дихання

Цікаве дослідження провели фахівці Академії алергії в США. Вчені з’ясували, що огірки можуть викликати проблеми з диханням. Особливо це стосується тих людей, хто страждає на астму.

Вагітність

Ні, вони не є небезпечними для вагітних жінок. Але здуття живота, проносний і сечогінний ефекти, які може викликати огіркова трапеза, на самопочуття впливають негативно.

Крім того, резюмуючи все вище сказане, можна назвати тих людей, яким огірки є шкідливо.

До таких відносяться, хворі на виразку шлунку, гастритники та інші пацієнти гастроентеролога. Огірки підвищують кислотність, при цих захворюваннях вони шкідливі. Мариновані, навіть малосольні огірки не можна їсти людям з гіпертонією, вадами серця, а також при хворобах нирок і печінки.

Читайте також:  Розкрито несподівану користь лохини для здоров'я