Больові синдроми, які супроводжують ревматичні хвороби, подагру, оперативні втручання або є наслідком перенесених травм, можуть з’являтися з різних причин. В першу чергу, вони викликані складними запальними процесами, набряком уражених суглобів або м’яких тканин.

Для зменшення інтенсивності болю застосовуються протизапальні та протиревматичні препарати. Серед особливо затребуваних – Диклоберл, який представлено різними формами випуску. Іноді краще приймати таблетки або капсули, іноді не обійтися без ін’єкцій. У ряді випадків призначають свічки Диклоберл – ректальні супозиторії, з особливостями яких можна ознайомитися, вивчивши інструкцію: https://www.apteka24.ua/dikloberl-supp-100mg-n10/.

Ефективність лікарського препарату доведена в симптоматичному лікуванні вираженого гострого болю. Його успішно застосовують при запальних і дегенеративних формах ревматизму, ревматоїдному артриті, позасуглобовому ревматизмі і остеоартриті. Також він допомагає при анкілозуючому спондиліті, вертебральному больовому синдромі і спондилоартриті, при гострих нападах подагри, при запаленні і набряках після травм, операцій.

Що потрібно знати про вплив Диклоберла і його протипоказання

Ефективність засобу обумовлена хімічною формулою на основі диклофенаку натрію. Це похідне фенілоцтової кислоти, яке має жарознижувальну, знеболюючу і протинабрякову дію. Його виражений протизапальний ефект досягається завдяки інгібуванню синтезу простагландинів. Потужні гормони виконують безліч різноманітних функцій в організмі, але при надлишку здатні викликати хронічні розлади і захворювання.

препарат Диклоберл

Впливаючи цілеспрямовано, препарат зменшує болі, набряки і лихоманку, причиною якої стали запальні процеси. Після його внутрішньом’язового введення максимальна концентрація діючої речовини в плазмі досягається вже через 10-20 хвилин. Після ректального введення – приблизно через півгодини. Перед використанням необхідна консультація лікаря, оскільки існує ряд протипоказань, в тому числі:

  • нез’ясовані порушення кровотворення,
  • виразка шлунка / дванадцятипалої кишки,
  • шлунково-кишкові кровотечі, пов’язані з прийомом нестероїдних протизапальних засобів,
  • запальні захворювання кишечника,
  • високий ризик розвитку післяопераційних кровотеч,
  • цереброваскулярні кровотечі,
  • тяжкі порушення функції печінки або нирок.

Спеціаліст призначить відповідний курс лікування з урахуванням індивідуальних потреб пацієнта, що дозволить уникнути серйозних наслідків. Для зниження ризику розвитку побічних ефектів рекомендується застосовувати мінімальну ефективну дозу засобу протягом короткого періоду часу.

*На правах реклами