ГоловнаНовини Здоров'я8 повсякденних звичок, які викликають імпотенцію

8 повсякденних звичок, які викликають імпотенцію

Статистика показує, що понад половини чоловіків середнього і старшого віку страждають від еректильної дисфункції. Експерти назвали 8 повсякденних звичок, які можуть негативно впливати на ерекцію.

Імпотенція

Заняття бігом. Любителі занадто тривалих забігів часто страждають від імпотенції. Це зовсім не привід взагалі перестати займатися спортом, але якщо ви пробігаєте кожен тиждень по 60 з гаком кілометрів, то рівень тестостерону може впасти на 17%.

“Здорова” кава. Ви можете вибрати каву з соєвим молоком, і вважати її корисною для здоров’я, але це не так. Вчені з Гарварду вважають, що у сої є потужні естрогеноподібні властивості, які зменшують рівень тестостерону в організмі чоловіка. А от показники жіночого гормону естрогену у чоловіків ростуть.

Читайте ще:  Як зберегти відмінне самопочуття при вагітності

Цукор. Надлишок цукру шкідливий для організму з багатьох причин. Зокрема, він погіршує показники кровообігу, а рівень ерекції залежить якраз від припливу крові.

Народження дітей. Після появи дитини на світ в сімейному житті зменшується рівень сексу. Але якщо жінкам він по визначених і добре зрозумілих причинах поки що не потрібен, то чоловіки в ньому потребують. Крім того, діти, які плачуть також негативно впливають на рівень тестостерону в організмі чоловіка, як з’ясували вчені з Університету Мічигану.

Брак сну. Постійна втома призводить до поганої ерекції, що підтвердили багато досліджень. Нестача сну не дає організму відновитися і заповнити рівень тестостерону.

Куріння. Токсини, які містяться в сигаретах викликають пошкодження кровоносних судин, що негативно впливає на потік крові через вени.

Читайте ще:  Сік, який покращує стан мозку

Велосипедна їзда. Любителі проводити багато часу у велосипедному сідлі стикаються з постійним тиском в області статевого члена. Ще в 2005 році вчені довели, що 4% чоловіків, які проводять не менше трьох годин в тиждень на велосипеді страждають від еректильної дисфункції.

Сидяча робота. Тривалі періоди в сидячому положенні негативно впливають на здоров’я і зменшують рівень вітаміну D. А через нього падають і показники тестостерону.