Бальзам «Зірочка» знає абсолютно кожен. Багато хто зараз думає, що це засіб — пережиток минулого. Насправді ж у нього є маса корисних застосувань, про які ми зараз і розповімо.

Педикюр як в салоні

Бальзам “зірочці” здатний надати сильний відлущуючий ефект. Потрібно просто потримати його на шкірі трохи довше, щоб зробити манікюр, як в салоні. Необхідно просто наносити бальзам на огрубілі стопи, надіти щільні шкарпетки і спати в них. Вже вранці досить буде потерти п’яти пемзою або щіткою, щоб прибрати шар шкіри і зробити п’ятки чистими і ніжними.

Зменшити головний біль

Ще одне корисне застосування бальзаму «Зірочка» полягає в тому, щоб зняти головний біль. Особливо корисно застосовувати цей засіб при мігрені. Необхідно просто нанести трохи мазі на віски і лоб, розслабитися.

Читайте також:  Коли пальмова олія стає небезпечною для здоров'я

Освіжити повітря

Дуже часто для освіження повітря використовують спеціальні розчини, які купують часом за шалені гроші. Але бюджетний бальзам «Зірочка» здатний впоратися з цим завданням не гірше освіжувачів повітря. Можна просто додати в ємність з водою трохи бальзаму. Це дозволить дезінфікувати приміщення, провести профілактику респіраторних захворювань. Правда, варто мати на увазі специфічний запах бальзаму «Зірочки».

Зняти біль у м’язах

Можна за допомогою бальзаму «Зірочка» вгамувати біль в м’язах і суглобах. В цілому це і є пряме застосування даного засобу. Тому просто не варто забувати про це застосування бальзаму «Зірочка» — потрібно просто нанести на хворе місце, але не втирати його.

Читайте також:  Названо несподівану причину безсоння

Вилікувати грибок на нігтях

Про це застосування бальзаму «Зірочка» знають не всі. Однак треба ним користуватися, якщо виникла неприємна ситуація — грибок на нігтях. Необхідно втирати бальзам в уражені ділянки щовечора, перед сном. Користь приносять в даному плані поєднання концентрованої камфори і олії ментолу-природних фунгіцидів.

Підвищити регенерацію шкіри

Якщо ви поранилися, то на допомогу прийде бальзам «Зірочка». Необхідно обробити краї порізу цим медикаментом, що створить тонкий захисний бар’єр і не дозволить бруду потрапити всередину.

Захист від комах

А ось якщо плануються посиденьки на природі, то бальзам «Зірочка» просто необхідний. Адже засіб дозволяє відлякати комарів і навіть кліщів.

Читайте також:  На випадання волосся впливають три ключові причини

Позбавлення від синців

У складі бальзаму “Зірочка” є ефірні олії, завдяки яким розширюються судини, розганяється кров. Це дозволить швидше звести гематому. Але забудьте про застосування бальзаму в область під очима.