ГоловнаНовини Здоров'я9 найцінніших плюсів винограду для здоров’я

9 найцінніших плюсів винограду для здоров’я

Експерти в області здорового харчування назвали 9 унікальних переваг винограду для здоров’я людини. Дізнавшись про них, багатьом захочеться ще частіше налягати на ці солодкі ласощі.

Виноград

Виноград допомагає боротися із зайвою вагою, оскільки містить антиоксиданти флавоноїди. Одна чашка винограду містить близько 100 калорій, при цьому вона забезпечує непогане насичення. Це прекрасний протизапальний продукт і знову за рахунок містяться в ньому антиоксиданти, які знижують ступінь пошкодження клітин, захищаючи їх мембрани. Вживання від 1 до 2 чашок винограду в день обмежує кількість хімічних реакцій, які запускають запалення в тілі. Виноград дуже корисний для здоров’я серця продукт. Деякі компоненти в цих ягодах знижують артеріальний тиск і рівень запалень з-за окисного стресу, покращують кровотік і захищають судинну систему.

Читайте також:  Названо 10 делікатних проблем, що вимагають обов'язкового звернення до лікаря

Користь від вживання винограду може отримати не тільки серце, але й мозок. В солодких ягодах є поліфеноли, які підтримують здоров’я судин мозку і позитивно впливають на когнітивну діяльність. Виноград захищає шкіру завдяки специфічним фітонутрієнтам, що перешкоджає проникненню ультрафіолетової радіації. Також виноград ефективно знижує ризик діабету за рахунок ресвератрола – антиоксиданту, що поліпшує контроль рівня цукру в крові.

Прекрасною ідеєю буде вживати виноград для зволоження організму, адже на 82% він складається з води. Вживання винограду знижує ризик деяких видів раку знову-таки за рахунок впливу антиоксидантів. Навіть виноградний сік приносить свою користь за рахунок фенолових компонентів. Ну а регулярне вживання виноградного вина в помірних кількостях знижує небезпеку хронічних хвороб і покращує здоров’я в цілому.

Читайте також:  Фахівці розповіли про шкоду свинячого м'яса

Джерело: МедікФорум