Наукове дослідження, про яке повідомляє Dailу Industy Reports, дозволило вченим заявити про те, що вживання зеленої кави у дійсності допомагає в боротьбі із зайвими кілограмами. Цей напій, як випливає з даних експерименту, містить компоненти, здатні дробити жирові відкладення.

«Вживання зеленої кави допомагає в три рази прискорити схуднення», – констатували автори випробувань.

Під час експерименту, яке тривало 12 тижнів, добровольці (30 осіб із зайвою вагою), поділені на колективи, пили різні види кави. Люди дотримувалися свого звичного харчування та режиму фізичних навантажень, але частина з них за завданням вчених вживала звичайну чорну розчинну каву, тоді як інша – напій, що містить екстракт зелених кавових зерен. В результаті учасники, які вживали зелену каву змогли, схуднути в середньому на 5,4 кг

Зелена кава, за словами дослідників, містить велику кількість антиоксидантних речовин і хлорогенової кислоти, які надають стимулюючу метаболічну дію на організм за рахунок активації кровообігу починає активніше використовувати жир для виробництва енергії. Було помічено, що вживання зеленої кави сприяло зниженню показників цукру в крові.

Люди, які пили під час експерименту, схудли в середньому на 1,7 кілограма.