Ці три досить незвичайних режими харчування дивують не тільки бажаючих схуднути, але і медичних фахівців, які бачили у житті багато чого.

«Праноїд». Дієта заснована на стародавньому індуїстському принципі, який стверджує, що їжа і вода не є необхідними для підтримки життя в грішному тілі, і що людський організм може дуже добре харчуватися лише однією енергією з повітря і сонячного світла. Багато послідовників праноїдження вважають, що просто вода або трав’яні чаї, в поєднанні з впливом сонця – цілком достатньо для повноцінного життя.

Дієта французьких кінозірок. План харчування дієтолога Мадлен Жеста достатньо гуманний і … не новий. Ця дієта родом ще з 1960-х: всі французькі зірки того часу худнули під її чуйним керівництвом (у тому числі Катрін Деньов і Жуьльет Бінош). Доктор категорично проти таблеток, зілля, зате радить приймати додатково багато вітамінів: на її думку, здорове харчування просто не допускає їх дефіциту. Має протипоказання: хронічний гастрит та інші захворювання органів травлення.

Читайте також:  Секрет довголіття: 105-річна американка назвала головний принцип довгого життя

Zona. Саме на неї відправляє всіх бажаючих схуднути американський лікар Баррі Сірс (Barry Sears.), Біохімік і за сумісництвом дієтолог з Бостона. Розроблена ним дієта заснована на дуже дробовому і ретельному підході до харчування, яке підтримує постійний рівень глюкози та інсуліну в крові. Секрет у тому, що від концентрації цих речовин залежить активізація центру апетиту в головному мозку. Якщо їх концентрація постійна, то голод не виникає і людина не переїдає. Перед сном пропонується з’їсти щось поживне.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
7 СПОСОБІВ СХУДНУТИ ДЛЯ ЛЕДАЧИХ

ДІЄТА ДЮКАНА

ДИВНІ СПОСОБИ СХУДНЕННЯ