Зробіть кілька простих кроків на шляху до жіночого здоров’я, позбувшись від цих шкідливих звичок.

Октавія Кеннон — сертифікований акушер-гінеколог, співвласник клініки в Північній Кароліні і віце-президент Американського коледжу остеопатіческой репродукції та гінекології. В інтерв’ю виданню Seventeen вона поділилася шістьма простими правилами, що дозволяють забути про захворювання жіночої статевої сфери.

Порада № 1: не носіть стрінги занадто часто

За словами доктора Кеннон, при носінні стрінгів шкідливим бактеріям, включаючи кишкову паличку E. Coli, відкривається легкий шлях із заднього проходу в піхву. «Задумайтеся про те, куди перемішається ця тонка ниточка, коли ви сідаєте», — говорить вона. Якщо ви не готові назавжди розлучитися з улюбленими трусиками, то, принаймні, не надягайте їх на ніч — дайте тілу можливість”дихати”.

Читайте також:  Вчені знайшли ключ до здорового старіння

Порада №2: Віддайте перевагу бавовні

Бавовна — натуральний матеріал, що пропускає повітря набагато краще шовку або мережива. На думку доктора Кеннон, «дихаючий» матеріал запобіжить скупченню бактерій і розвитку інфекції.

Порада №3: Завжди міняйте білизну після занять спортом

Митися під душем після тренування марно, якщо ви не надягаєте свіжу білизну. За словами доктора Кеннон, на тренажерах скупчуються мільйони різних бактерій і грибків, які люблять тепло, вологу і темряву.

Порада №4: Використовуйте миючі засоби без запаху

Не періть нижню білизну і натільний одяг з дезодорованим порошком і кондиціонером для білизни. Миючі засоби з ароматизаторами можуть викликати роздратування і почервоніння шкіри.

Читайте також:  Чим небезпечний аспірин: 4 можливі негативні впливи на здоров'я

Порада № 5: не носіть білизну, яка вам мала

Якщо у вас завалялася пара улюблених трусиків, які вже неможливо надіти, не доклавши деякі зусилля, — саме час від них позбутися! Є вагома причина не користуватися такою білизною. «Якщо ваші трусики залишають сліди на тілі, то ви ризикуєте отримати вагінальну інфекцію і висип», — вважає доктор Кеннон.

Порада № 6: ніколи не одягайте брудну білизну!

Це може здатися божевіллям, але кожен з нас може опинитися в ситуації, коли закінчилася чиста білизна. І повірте: деяких жінок це не зупиняє! Ви звичайно можете вивернути трусики навиворіт і надіти їх, але в цьому випадку інфекції вам уникнути навряд чи вдасться.

Читайте також:  Алкоголь призводить до швидкого зниження зору – лікар дала рекомендації, як цьому протистояти