Доктор медицини Френк Ліпман, який вважається новатором у функціональній медицині, розповів про свою концепцію довголіття.

Вчений дав три поради, які допоможуть зберегти здоров’я і продовжити життя. В першу чергу, важливо займатися фізичними вправами, підкреслив Ліпман.

Вправи слід робити правильно і безпечно. Навантаження на тіло потрібно розподіляти таким чином, щоб вони мали ефект, але при цьому не травмували.

По-друге, організму корисні «невеликі стреси». Це можуть бути перепади високих і низьких температур (парилка і крижана вода), голодування, високоінтенсивні тренування. На думку вченого, такі способи допоможуть піддати тіло “невеликому стресу” і збільшать тривалість життя.

Читайте також:  Рання сивина може виникати через нездорову щитовидну залозу

– Вони трохи напружують ваше тіло, цього достатньо, щоб стимулювати те, що деякі люди зараз називають цими генами довголіття, – зазначив доктор.

По-третє, медик радить не сприймати проблеми занадто всерйоз і насолоджуватися життям. Затяжні стреси сприяють розвитку багатьох захворювань, в тому числі, онкологічних.

Раніше Геннадій Малахов дав прості поради по омолодженню організму. За його словами, силове навантаження дозволяє оновити організм. Він порекомендував піднімати тяжкості близько півгодини в день і додав, що люди, які помірно займаються вправами, як правило, виглядають більш моложаво, а їх гормональна система працює краще.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News