Кажуть, що щастя, як і здоров’я, неможливо купити за гроші, але жителі США з цим не згодні. Як показало опитування, 94% американців вважають, що щастя можна купити і навіть знають, за яку суму.

Проведене порталом CNN Money опитування показало, що для переважної більшості американців щастя може бути абсолютно точно виражено у грошовому еквіваленті. Для того щоб стати щасливими, американцям потрібно отримувати не менше $ 100 000 на рік. Зараз річний дохід середньостатистичної американської сім’ї становить всього $ 50 000, що рішуче не вистачає для покупки щастя.
 
10% з 1 000 осіб, які взяли участь в опитуванні, заявили, що будуть щасливі і заробляючи менше $ 30 000 на рік. І лише 6% погодилися з твердженням про те, що щастя не купиш. І все-таки більшість американців згодні з тим, що рівень щастя залежить від кількості готівки, а значить, щастя для них це насамперед будь-які матеріальні блага, а також певна незалежність.
 
Трохи раніше вчені з Прінстаунського університету провели інше дослідження, яке показало, що рівень щастя зростає разом з кількістю зароблених грошей, але лише до певної цифри. Якщо американець починає заробляти більше $ 75000 на рік, то його рівень щастя перестає рости. Психологи відзначають, що гроші, безумовно, здатні купити “задоволення від життя”, але не саме щастя, яке оцінюється з точки зору емоційного благополуччя.
 
Для багатьох рівень заробітку це ще й показник власної спроможності, як людини. І отримуючі невеликі гроші люди часто вважають себе невдахами.

Читайте також:  Медиками названо 5 корисних здоров'я змін при відмові від білого хліба

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ВЧЕНІ З’ЯСУВАЛИ, В ЧОМУ СЕКРЕТ ЩАСТЯ

УКРАЇНЦІ З ВІКОМ ВТРАЧАЮТЬ ЩАСТЯ