Підтримувати стінки та підлогу басейну чистими – досить складно. Аби самостійно прибрати бруд та зробити поверхні блискучими, треба витратити багато часу та спеціальних засобів. Фільтри є незамінними, якщо маєте штучну водойму для плавання, але такі системи не здатні усунути бруд, що встиг осісти на дні та стінках. Він не лише заважає нормальному використанню басейну, а й псує його естетичність. Надлишок органічних часточок стає причиною підвищення рівня кислотності – звідси неприємний запах води.

Вам допоможе надійний помічник – пилосос. Пристрій стане невіддільною складовою прибирання, дозволить заощаджувати гроші на митті поверхонь та витрачати на це мінімум часу. 

Навіщо вам потрібен пилосос для басейну?

Тепла рідина – ідеальне місце для розмноження бактерій та вірусів, а також для розростання водоростей. Усі ці фактори роблять перебування у брудному басейні не лише неприємним, а й небезпечним. Стан води може погіршитися у будь-який день. Зазвичай це стається в найневдаліший момент: під час вихідних чи приїзду гостей. Краще купити пристрій, який спростить процес прибирання сміття. Один механізм – чудова альтернатива безлічі шлангів, щіток, та сачків, що зазвичай потрібні для прибирання. Пилосос допоможе:

  • Здійснювати очищення басейну без залучення систем фільтрації.
  • Швидко усувати причини смороду.
  • Зменшити об’єм використовуваних спеціалізованих хімічних засобів для дезінфекції води.
  • Знизити ризик потрапляння часточок бруду до систем фільтрації.

Правильно підібрана модель пилососа – гарантія раціонально витраченого часу. Відповідально поставтеся до процесу вибору, адже від цього буде залежати експлуатаційний термін фільтрів, час прибирання та період часу, протягом якого басейн залишатиметься свіжим та приємним для водних процедур.

пилосос для басейну

Різновиди пилососів для приведення басейну до ладу

Обирати пилосос для підтримання чистоти басейну на належному рівні треба залежно від бюджету, котрий ви готові виділити на обновку. Функціональні можливості відбиваються на ціні механічних виробів. Є 3 популярні варіанти обладнання:

  1. Ручні. Є найдешевшими та дуже простими у використанні. За допомогою такого пилососа можна відмити кахель, плівку ПВХ, склопластик. Сміття видаляється щіткою та водним потоком. Існують ручні пилососи, які треба або не треба підключати до системи фільтрації. Такий варіант варто придбати для догляду за штучною водоймою невеликого розміру. 
  2. Напівавтоматичні. Вирізняються специфікою функціонування: присмоктуються до дна чи стінки, збираючи бруд з окремих ділянок та пересуваючись поверхнею. Автономність роботи вакуумного пристрою впливає на вартість – це треба врахувати при виборі.
  3. Автоматичні. Ви програмуєте пилосос, а він самостійно виконує прибирання. Такий робот – ідеальний вибір для великого басейну. Контролювати його можна за допомогою пульту. Делегуйте таку важливу справу, як очищення басейну, пилососу-роботу – і насолоджуйтеся відпочинком.

Перед придбанням візьміть до уваги габарити водойми, бо від них залежать параметри складових пилососу. Врахуйте потужність пристрою. Якщо потрібне обладнання для невеликого басейну, велика потужність не потрібна, а от для обслуговування великого басейну слід вибирати максимально досить механізм. 

пилосос для басейну

Чи варто купити пилосос для басейну: підбиваємо підсумки

Пилосос для басейну – необхідне обладнання, котре заощаджує час та гроші. Якщо потрібна бюджетна модель, оберіть ручну, а при потребі автоматизувати процес прибирання та наявності достатнього бюджету віддайте перевагу напівавтоматичним пристроям та роботам-пилососам.

*На правах реклами