Ті, хто худнуть часто ставляться до бананів скептично, проте дієтологи стверджують: банани ідеально вписуються в здоровий раціон харчування і повинні вживатися навіть тими, хто мріє стати стрункішим.

Насправді банани ефективно покращують обмін речовин і зменшують апетит, – правда, з цією метою вчені рекомендують вживати в їжу недозрілі, зеленуваті плоди. У них міститься багато речовин, надовго знижує апетит.

«Якщо замінити 5% вуглеводів у своєму звичному раціоні на банани з стійким крохмалем, це активізує спалювання жиру на 30%», – повідомили наукові фахівці.

Наявні сьогодні дані наукових досліджень говорять про те, що банани багаті волокнами, які покращують травлення, а також калієм, за рахунок якого з організму інтенсивніше виводиться зайва рідина. Також помічено, що банани зменшують тягу до цукру і вуглеводів. Медики поділилися результатами проведеного експерименту з участю жінок: виявилося, що при вживанні одного банана двічі на день перед їжею в учасниць протягом двох місяців істотно зменшився обсяг живота.

Вчені відзначили той факт, що банани володіють щільною і товстою шкіркою – вона захищає плоди від проникнення хімікатів, і дана обставина робить процес схуднення більш успішним. Пестициди, потрапляючи в організм з дарами природи, негативно впливають на обмін жирових клітин і можуть сприяти зростанню ваги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
6 ПРИЧИНИ ЇСТИ БАНАНИ ЩОДНЯ

ЩО БАНАНИ ЛІКУЮТЬ КРАЩЕ, НІЖ ТАБЛЕТКИ: 5 ЦІЛЮЩИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ БАНАНІВ

Джерело: МедікФорум