Сьогодні для відвідування багатьох закордонних країн потрібний результат ПЛР-тесту. Це пов’язано з заходами, призначеними для стримування поширення COVID-19. Як правило, тестування платне, проте клієнти Мастеркард мають можливість отримати пільгу. Зокрема можна один раз на добу пройти ПЛР-тест безкоштовно.

Умови для пільгового ПЛР-тестування

Якщо вам знадобився ПЛР-тест для виїзду за кордон, пройти його можна безпосередньо в аеропорту “Бориспіль”, у терміналі B. Зверніть увагу, для безоплатного тестування передбачено низку умов:

  • Тест доступний власникам преміальних карток Mastercard, які були випущені в Україні.
  • За 30+5 діб до вильоту за кордон необхідно провести за картковим рахунком платежі, сума яких повинна становити не менше ніж 10 000 гривень. При цьому, їх кількість не обмежується. Зверніть увагу не враховуються транзакції, проведені за останні 5 діб, а також у вихідні та святкові дні перед рейсом.
  • Карта Мастеркард має бути активною, баланс на рахунку — мінімум одна гривня.

Зверніть увагу: ви можете пройти безкоштовне ПЛР-тестування, якщо після випуску картки пройшло не більше ніж 37 діб. Адже в цей час для вас діятиме вітальний період, тому не потрібно виконувати умову про суми транзакцій.

Як пройти тест на Ковід-19

Щоб пройти ПЛР-тест:

  • Заздалегідь приїжджайте до аеропорту “Бориспіль”.
  • Покажіть свою картку та квиток на літак співробітнику термінала “B”.
  • Введіть PIN-код на спеціальному терміналі.
  • Здайте тест. Він триває не більше ніж п’ятнадцять хвилин.

Через 4-6 годин на ваш email надійде готовий результат ПЛР-тестування. Якщо цього не сталося, зателефонуйте за контактними телефонами медичної лабораторії, в якій проводилося тестування — CSD.

ПЛР-тест: важливі нюанси

Власники преміум-карток Mastercard, випущених в Україні, можуть пройти тестування. Однак для цього має бути підключено відповідну послугу. До того ж банк-емітент сам визначає, на які карти поширюється безкоштовне ПЛР-тестування.

Зверніть увагу, що безкоштовний ПЛР-тест доступний тільки вам як власнику картки. Якщо з вами у подорож вирушає дитина, за її тестування потрібно буде сплатити окремо.

Безкоштовне експрес-тестування на COVID-19 проводиться лише у “Борисполі”. Пройти такий ПЛР-тест в інших аеропортах України не можна.

Якщо у вас залишилися додаткові питання, дзвоніть співробітникам за контактними телефонами. За персональною консультацією також можна звернутися до працівників банку, який випустив вашу преміум-картку.

*На правах реклами