Бідні чоловіки обожнюють жінок з великим бюстом, а ось багаті – з не дуже великими грудьми. До такого несподіваного висновку прийшло дослідження.

Ступінь матеріального статку чоловіка впливає на його уподобання в жіночій фізіології. Дослідники з’ясували, що багаті чоловіки віддають перевагу жінкам з невеликим розміром грудей, а ось бідних представників сильної статі тягне на пишногрудих жінок. Науковців і психологів завжди цікавило, чому жінки з великим бюстом так приваблюють чоловіків, і з яких причин їм часом подобаються представниці прекрасної статі з невеликими грудьми. Виявилося, що все залежить від рівня доходу чоловіка.

Автори дослідження провели два експерименти, в ході яких вони перевіряли, чи оберуть чоловіки, що не мають особливих матеріальних благ, жінок з великим бюстом, або з невеликим. Потім той самий вибір попросили зробити чоловіків, які були більш успішні в матеріальному плані. Експерименти проводилися серед 266 жителів Малайзії різного соціоекономічного статусу. Кожному з них показували анімовані жіночі фігури з різним розміром грудей. Всі учасники експерименту повинні були оцінювати жінок за ступенем фізичної привабливості.

Експерименти однозначно показали, що бідні чоловіки воліють пишногрудих жінок, а самі забезпечені – власниць невеликого бюста. Потім той же самий експеримент було проведено серед 66 голодних чоловіків і 35 тих, які щільно поїли перед цим. Виявилося, що голодні представники сильної статі тягнуться до жінок з пишним бюстом, а ось ситі вибирають власниць більш скромних габаритів. При цьому причини такого вибору серед чоловіків встановлені не були.