Власниця Melissa Mitri Nutrition Меліса Мітрі перерахувала п’ять простих кроків, завдяки яким можна прискорити процес схуднення. І зробити все це можна з ранку перед сніданком.

Існує кілька простих дій, які допоможуть вам позбутися зайвих кілограмів швидше. Постарайтеся виконувати їх кожного ранку перед сніданком, пише Eat This, Not That.

Пити багато води. Відповідно до наукових досліджень, при вживанні великої кількості води прискорюється обмін речовин. Це дозволяє швидше скинути вагу. Насамперед можна з ранку випивати склянку води.

Практикувати уважність до себе. Це можна робити за допомогою йоги, запису думок чи щоденних цілей, медитації. Подібні практики налаштовують успіх у схудненні на весь день.

Отримувати дозу сонячного світла. Низка досліджень показала, що існує зв’язок між впливом ультрафіолетових променів і зниженням ваги.

Рухатися. Це природно підніме вам настрій і сформує здорові звички. У деяких наукових працях навіть йдеться про те, що вправи вранці сприяють вищому рівню ситості протягом дня.

Вставати на ваги. Так ви зможете зрозуміти, чи потрібно вам щось змінити у своїй вазі та отримаєте мотивацію на день.