Чому дівчатам складніше, ніж чоловікам, позбутися проблемного жиру? Стратегія боротьби з жиром на стегнах і секрет ідеальної фігури бразильських красунь.

Жіноча рубрика

У серії статей про боротьбу з жиром ми насамперед розглядали чоловічі проблеми, але після отримання величезного числа питань від наших читачок – до слова, їх 24% від усієї аудиторії – ми вирішили завершити цикл спеціальним, жіночим матеріалом.

Ukrhealth згадував, що чоловічий жир внизу живота за своєю структурою сильно схожий на жіночий жир на стегнах, але ми не говорили про те, що боротися з жіночим жиром набагато складніше. Покажіть цей матеріал вашій дівчині – повірте, вона буде вдячна.

Чому дівчатам складно худнути?

Природа робить все можливе, щоб захистити головну функцію організму – відтворення собі подібних, і жіночий жир набагато складніше піддається мобілізації та спалюванню навіть під впливом адреналіну та інших «аеробних» гормонів.

При рівні жиру 9-12% у дівчат припиняється цикл: тіло дає чіткий і однозначний сигнал про те, що не зможе підтримати життя можливої дитини. За великим рахунком, схуднення до цього рівня розцінюється організмом як вкрай нездорове.

Читайте також:  Лазер для удаления тату от Alvi Prague: чистый лист для вашей кожи
Проблема жиру на стегнах

Досить поширена ситуація, коли при худій верхній половині тіла і плоскому животі у дівчини є проблеми з надмірним жиром в нижній половині тіла. На жаль, у спробах це змінити багато хто використовує занадто радикальні методи.

Груди є ще одним місцем накопичення жиру. Але те, що цей жир легко піддається мобілізації, а жирові клітини при цьому відмирають, не можна назвати позитивним. По суті, при різкому схудненні груди зменшуються і більше не відновлюються.

Як дівчині правильно худнути?

Хороших новини дві: по-перше, жінки дещо краще, ніж чоловіки, реагують на дієти з помірним обмеженням вуглеводів до 50-70 гр. на добу, а, по-друге, ризик втрати м’язової маси при схудненні не актуальний для більшості жінок.

Перший крок до стрункої фігури простий: обмеження денної норми калорій суворо не більше, ніж на 15-20%, контроль над кількістю вуглеводів (не більше 50-70 гр на добу), а також помірне споживання жирів (близько 20% від добових калорій ). Решта – білки.

Читайте також:  Чому важливі сушильні камери для обробки деревини?
Тренування для жінок

Враховуючи те, що перед жінками не стоїть мета набрати м’язову масу, вони можуть використовувати силові тренування для жиропаління. Для цього заняття повинні проходити на порожній шлунок, а вправи виконуватися з великою кількістю повторів.

Оптимальне поєднання – десять хвилин кардіо для розігріву, потім сама тренування в 10-12 вправ по 3-4 сети і 12-15 повторень, потім ще двадцять хвилин кардіо. Ще раз відзначимо, що у чоловіків подібне тренування буде спалювати м’язи, а не жир.

Секрет бразильської фігури

Мало хто знає, але секрет ідеальних форм бразильських красунь – це тяга штанги до поясу, станова тяга та присідання зі штангою. Дівчата не витрачають час на безглузді зведення ніг в екзотичних тренажерах, а виконують базові вправи.

Вам потрібно не більше 12 повторів, якщо ж ви можете зробити більше – збільшуйте робочу вагу. Виконуйте вправи максимально повільно (не менше 2-4 секунд на рух як вгору, так і вниз), а також домагайтеся ідеальної техніки.

Читайте також:  Лазер для удаления тату от Alvi Prague: чистый лист для вашей кожи
Пружні стегна і сідниці

Станова тяга на прямих ногах – краща вправа для опрацювання сідничних м’язів і м’язів задньої поверхні стегна. Плюс, будуть корисні махи ногами, виконувані з додатковою вагою: стоячи на четвереньках, піднімайте пряму ногу вгору.

І, природно, не бійтеся перекачати м’язи – дівчатам набагато складніше набрати м’язову масу, а для того, щоб «розгойдатися», необхідний курс гормональної терапії. У звичайному житті навіть використання більших ваг не викличе істотного зростання м’язів.

Боротися з жіночим проблемним жиром на стегнах набагато складніше, ніж з чоловічим внизу живота. Жіноча стратегія повинна включати помірне обмеження калорій і вуглеводів, а так само тренування, що поєднують кардіо і базові вправи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯК БОРОТИСЯ З ЖИРОМ?

ТРИ МІФИ ПРО ДІЄТИ