Всупереч порадам лікарів і вчителів, мати хлопчика продовжувала посилено годувати його. У підсумку дитина померла.

У Манчестері помер 13-річний хлопчик, який з раннього віку страждав ожирінням. Як пише The Sun, мати до самої смерті годувала його калорійними стравами з кафе.

Хлопчик з дитинства був повним-до трьох років він важив більше 30 кілограмів. Лікарі постійно звертали на це увагу матері. У школі медики та вчителі теж турбувалися про здоров’я дитини.

Наприклад, вони порадили йому ходити в школу пішки і підказали найбезпечнішу дорогу. Але мама сказала, що педагоги втручаються в процес виховання і продовжила возити сина в школу на машині. Підліток за порадою вчителів займався спортом, ходив на курси для підвищення впевненості і навіть намагався дотримуватися дієти. Все це він робив в таємниці від мами.

Читайте також:  Від токсинів, холестерину та для довголіття: один простий, але популярний фрукт

У грудні 2014 року хлопчик потрапив до лікарні, у нього було багато скарг. Але на наступний прийом він вже не прийшов. Ще через кілька років у дитини почалися проблеми з серцем. У неї розвинулася кардіоміопатія, але через зайву вагу пересадка здорового органу виявилася неможлива.

Мати продовжувала підгодовувати дитину майже до самої його смерті. Зараз в обставинах цієї справи розбираються слідчі. Вони оцінять дії матері і лікарів.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News