Фахівці впевнені, що деякі продукти сприяють продовженню життя, оскільки допомагають уникнути багатьох серйозних проблем зі здоров’ям.

Британські дієтологи розповіли виданню Express, що зміна раціону харчування є ефективним шляхом продовження життя. Як показують дослідження, не менше ніж на третину довгожительство залежить від способу життя — харчування, шкідливих звичок, фізичних навантажень.

Лікарі назвали продукти, які найбільш ефективно допомагають у профілактиці серйозних захворювань, включаючи цукровий діабет, рак і серцеві хвороби, які є одними з поширених причин передчасної смерті.

Постійними гостями на столі тих, хто планує жити довго, повинні бути фрукти, горіхи, натуральний йогурт. Не менше двох разів на тиждень в меню потрібно включати рибу, морепродукти, цільнозернові крупи. Ці продукти, згідно з дослідженнями, найкраще сприяють профілактиці різних захворювань. Крім того, вони не сприятимуть розвитку ожиріння.

Читайте також:  Вітаміни для спортсменів: які добавки важливі при заняттях спортом?

Також продовжити молодість, завдяки високому вмісту антиоксидантів, допоможуть зелений чай і гіркий шоколад. Насіння льону, авокадо, оливкова олія і риб’ячий жир допоможуть тримати під контролем рівень поганого холестерину, так як містять корисні жирні кислоти.

Як відзначили фахівці, навіть найідеальніший з точки зору вмісту нутрієнтів і калорійності раціон не принесе бажаного результату, якщо у Вашому житті відсутні фізичні навантаження. Необхідний щоденний мінімум – 30 хвилин пішої прогулянки.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News