Добова норма калорій для жінки повинна забезпечувати нормальну роботу організму і залежить віку, ваги і фізичної активності. Дізнайтеся, як розрахувати норму калорій, щоб схуднути за допомогою обмежень у харчуванні.

Як дізнатися свою норму калорій для схуднення?

Часто схуднення в тренажерному залі для жінок є складним завданням. Не у всіх представниць прекрасної статі вистачає сили волі, старанності і можливостей регулярно ходити в спортзал. Одним із способів скинути кілька зайвих кілограмів без особливих зусиль є підрахунок норми калорій для схуднення.

Добова норма калорій жінки у віці 20-30 років, яка веде сидячий спосіб життя, становить 2000 калорій. Якщо жінка протягом дня активно пересувається по місту, але не займається спортом, їй потрібно 2200 калорій щодня. Тим, хто 2-3 рази на тиждень ходить на фітнес або в спортзал, необхідно 2400-2500 калорій. У жінок 31-50 років у всіх трьох категоріях показники скорочуються на 200 одиниць, а після 51 року – ще на 200.

Це універсальні показники розрахунку. Щоб розрахувати індивідуальну норму калорій, ви можете скористатися калькулятором калорій онлайн. Якщо ви хочете запустити процес схуднення, вам потрібно поступово зменшувати кількість калорій за рахунок вживання менш калорійних продуктів. Для здорового схуднення дієтологи радять знижувати калорійність харчування поступово, приблизно на 20%.

Процес схуднення: як дізнатися калорійність страв?

Кожен бажаючий може знайти таблицю калорійності продуктів. Щоб підрахувати калорії в своєму меню, вам потрібно зважувати продукти. При цьому орієнтуйтеся на енергетичну цінність вихідних (сирих) продуктів. Найпростіше це робити за допомогою електронних кухонних ваг.

Калорійність страви залежить і від способу приготування. Наприклад, кількість калорій в смаженій курці вище, ніж в відвареній або запеченій. А якщо з курки зняти шкіру, то її калорійність теж зменшиться.

Особливості розрахунку норми калорій для схуднення

Щоб таке харчування дійсно допомогло вам схуднути, спочатку доведеться розраховувати норму калорій в кожній з’їденій вами страві, і вести щоденник калорійності. Кожен день аналізуйте свої записи, щоб розуміти, що заважає вам ефективно худнути.

Якщо ви з’їли продукт, калорійність якого вам невідома, постарайтеся визначити її приблизно. З часом робити це буде все легше.

Враховуйте калорії, що містяться в солодкому чаї, каві та алкоголі. Міцний алкоголь мало того, що дуже калорійний, так ще й стимулює апетит.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЕФЕКТИВНІ ВПРАВИ ДЛЯ СХУДНЕННЯ

ПРИБРАТИ ЖИВІТ ЗА ДВА ТИЖНІ

ДІЄТА ДЮКАНА