ГоловнаНовини Здоров'яБутильований зелений чай шкідливіший газованої води

Бутильований зелений чай шкідливіший газованої води

чай в бутилкахУ бутильовану зеленому чаї цукру не менше, а користі – не більше, ніж в газованій воді. Про це свідчать результати недавнього наукового дослідження.

Фахівці провели тестування 26 сортів зеленого чаю і дійшли висновку, що багато з них насправді являють собою не що інше, як воду з цукром.

До того ж, в деяких видах зеленого чаю був виявлений кофеїн у високих дозах. А в вироблених в Китаї видах чаю знайдені навіть свинцеві забруднення.

За словами дослідників, активна речовина зеленого чаю, яким є потужний антиоксидант епігаллокатехінгаллата, присутній в чаї в різних кількостях, залежно від його сорту, що, у свою чергу, позначається на цілющих властивостях напою. На всіх етикетках бутильованого зеленого чаю були надруковані цифри, що вказують на утримання в напої цієї активної речовини. Вони варіювалися від 22 мг до 300 мг на одну порцію, у той час як аналіз показав, що насправді зміст епігаллокатехінгаллата становить 4 мг на одну чашку.

Зате цукру в цих напоях містилося не менше, ніж в газованій воді. З чого випливає, що бутильований зелений чай нітрохи не корисніший шкідливих солодких газованих напоїв, а приписуваних йому рекламою та обіцянками на етикетці цілющих властивостей не має зовсім.