Багато українців використовують воду з-під крана для приготування їжі, вірячи, що підвищена температура під час процесу приготування їжі знищить забруднення та різні шкідливі мікроорганізми. Така практика може бути шкідливою для вашого здоров’я і ось чому.

Незважаючи на те, що постачальники послуг питної води повинні дотримуватися українських стандартів якості щодо питної води для захисту здоров’я населення, це не зовсім належати до водопровідної води. Ваша вода з-під крана може містити хімікати та добавки.

Водопровідна вода може містити хімічні речовини з промислових відходів, а також мінерали, такі як свинець і ртуть. Більшість українських міст також фторують свою воду або додають хлор під час процесу очищення.

Тому для приготування їжі недостатньо використовувати свіжі органічні інгредієнти. Використовуючи воду, обов’язково переконайтеся, що ваша вода така ж здорова, як і страви, які ви готуєте.

Наслідки приготування їжі із зараженою водою

Відомо, що хлор окислює та прискорює процес старіння організму. Доведено, що фтор спричиняє зміну кольору зубів та інші проблеми зі здоров’ям при споживанні у надмірних кількостях. Такі мікроорганізми, як бактерії та віруси, можуть викликати захворювання.

Окрім наслідків для здоров’я від приготування їжі із зараженою водою, використання води прямо з-під крана також негативно впливає на якість і вигляд їжі.

Наприклад, хлор, іржа та інші мінеральні відкладення можуть поглинатися м’ясом і овочами під час приготування, впливаючи на смак і текстуру.

Якість води також має великий вплив на смак ваших напоїв, особливо коли мова йде про каву, лимонад і гаряче какао.

Так само хлор може відбілити овочі під час їх приготування, щоб вони виглядали тьмяними, а не яскравими.

Жорстка вода, що містить мінерали, також може вплинути на те, як дріжджі змушують тісто підійматися – ті, хто випікає з водопровідною водою, можуть виявити, що їхній хліб не підійматися належним чином.

Навіть кухарям із надзвичайною майстерністю може бути важко добитися, щоб їхня їжа виглядала та смакувала певним чином, якщо використовувати забруднену воду.

Чому потрібно встановити фільтр або купувати бутильовану воду від перевірених постачальників?

Встановлення фільтра для води допомагає видалити забруднення, які впливають на приготування їжі. Також позбавить від неприємних присмаків і запахів, які погіршують якість їжі.

Високоякісний фільтр, який легко встановити та замінити, дозволяє зручно наповнювати каструлі та сковорідки водою прямо з раковини.

Настільний фільтр — це доступний спосіб гарантувати, що ваша родина має постійний доступ до чистої води, будь то для пиття, приготування їжі чи приготування напоїв. Картриджі фільтра потрібно замінювати лише кожні кілька місяців або років, залежно від використання та довговічності.

Окрім економічних переваг, фільтри для води, як правило, окупаються в довгостроковій перспективі, вимагаючи незначного обслуговування.

Також, якщо у вас немає одразу багато коштів, щоб купити якісний фільтр для очищення води, ви можете купувати бутильовану воду для свого дому чи офісу! Якщо постачальник дійсно дотримується стандартів якості, як, наприклад Криниця яка спеціалізується у сфері доставки води у Запоріжжі, належним чином очищує воду від шкідливих речовин та збагачує її корисними мінералами, така вода стане невід’ємним помічником у приготуванні дійсно корисної та смачної їжі!

Переваги приготування їжі на чистій воді

Приготування їжі з фільтрованою або водою у бутилях – це простий спосіб покращити якість їжі, яку ви споживаєте. Враховуючи кількість часу та енергії, які ми витрачаємо на приготування їжі, варто гарантувати найкращі результати за допомогою фільтрованої води.

Деякі з переваг включають:

Чистіші овочі та фрукти – відфільтрована вода дозволяє мити продукти, не забруднюючи їх хлором і хімічними побічними продуктами.

Апетитні страви – як згадувалося раніше, хлор може позбавити овочі їх природного блиску та кольору, що призведе до похмурого вигляду страв. Використання фільтрованої води допомагає зберегти колір під час кип’ятіння.

Краща текстура – ​​погана якість води та переварювання можуть призвести до розмокання овочів, тоді як відфільтрована вода допомагає овочам залишатися хрусткими та зберігати свою текстуру за умови правильного приготування.

Напої та десерти – насолоджуйтесь кращим смаком чаю, кави та десерту.

Менше натрію – Водопровідна вода майже завжди жорстка, тобто вода, що містить мінерали. Приготування їжі з жорсткою водою, яка не була оброблена за допомогою зворотного осмосу, піддає вас більшій кількості солі.

Захистіть прилади для приготування їжі – використання фільтра для води в усьому домі допоможе захистити вашу кухонну техніку, оскільки він пом’якшує та видаляє крейду з водопровідної води, запобігаючи накопиченню вапняного нальоту, білого нальоту, у приладах. Це полегшить очищення кухонної техніки, а також допоможе їй довше прослужити.

Спокій – готуйте їжу, не хвилюючись про те, що забруднюючі речовини зіпсують вашу їжу або піддадуть здоров’ю вашої родини ризику.

Готуйте з упевненістю, встановивши у своєму домі фільтр для води. Лише такий надійний бренд, як Waters Co, може надати вам необхідні гарантії.

*На правах реклами