Багато людей чули про тайський масаж і уявляють собі тендітну дівчинку, яка старанно розгладжує тіло своїми маленькими долоньками. Чим же хороший цей тип впливу на організм і чому він користується такою популярністю по всьому світу вже сотні років? Тайський масаж являє собою унікальний комплекс оздоровлення організму, основи якого були створені понад 2,5 тис. років тому відомим в Азії лікарем Дживаку Кумара Бхаччу.

Головна концепція тайського масажу полягає в єдності впливу на фізичні та енергетичні зони тіла. Східна медицина чітко визначає важливість відновлення енергопотоків в організмі для приведення в норму внутрішніх органів і емоційного стану людини. Хвороби виникають у тих людей, які не можуть підтримувати своє тіло в гармонії з навколишнім світом і власними внутрішніми потребами. Регулярний тайський масаж здатний привести організм в порядок і навіть замінити фізичні навантаження для людей похилого віку.

Чарівні прийоми або що буде робити майстер під час сеансу?

Тайський масаж об’єднує в собі кілька варіантів впливу: скручування, натискання і розтягування. При цьому особливих больових відчуттів, зазвичай супроводжуючих класичний західноєвропейський масаж, відвідувач салону не відчуває. Головний прийом-натискання, призначене для стимуляції енергетичних зон і каналів тіла. Два інших варіанти впливу потрібні для глибокого опрацювання м’язів. Ніяких різких рухів або болючих поштовхів: тайський масаж це чиста насолода дотиками, ароматними сумішами і приємною музикою. Під час сеансу майстер може впливати на тіло за допомогою:

  • долонь і пальців рук;
  • ступні;
  • колін і ліктів.

Для обличчя і торсу будуть використані лише долоні, на спину можуть натискати і за допомогою ліктя. Мета тайського масажу полягає у відновленні природної циркуляції крові та енергії за рахунок опрацювання різних груп м’язів. При регулярних відвідинах салону підвищується еластичність сухожиль і збільшується загальна гнучкість тіла — саме тому тайський масаж часто використовують у своїй програмі підготовки до змагань професійні спортсмени.

Тайський масаж – це злиття трьох лікувальних практик: класичного (лінійного) масажу, мануальної терапії та глибинного опрацювання сухожиль і м’язів. Цікава й реакція обміну речовин на такий вид впливу: за рахунок поліпшення функціонування лімфатичної і кровоносної систем знижується ризик закупорювання судин і виникнення тромботичних явищ. Також з організму виводяться шлаки і токсини, підвищується рухливість суглобів і відбувається загальне оздоровлення шкіри.

Який варіант тайського масажу кращий?

У професійному салоні пропонується кілька видів тайського масажу: для рук, голови, ніг і всього тіла відразу. Якщо є проблеми з певною зоною, можна вибрати спеціалізований вплив на конкретну ділянку організму. Тайський масаж рекомендований людям:

  • які ведуть малорухливий спосіб життя;
  • які мають “сидячу” роботу;
  • страждають від болей в шиї, голові і спині;
  • тим, кому регулярно сняться кошмари і спостерігається неспокійний сон;
  • страждають від різних форм депресій, підвищених навантажень і стресів;
  • які бажають почистити організм від шлаків і токсинів;
  • прагнуть до продовження молодості тіла і усунення зморшок.

Традиційний масаж, що прийшов з Таїланду, дозволяє впливати на 60 акупунктруних точок. При регулярному відвідуванні салону можна значно знизити рівень болю при артритах і артрозах, усунути дискомфорт і відчуття тяжкості в попереку, а також відновити роботу ШКТ.

Несподівана користь від тайського масажу

Вплив на організм подібним способом дозволяє зняти стрес, в тому числі від інформаційних перевантажень, які переслідують учнів і керівників високих постів. Розслаблення тіла ніяк не позначається на рівні концентрації, тому тайський масаж хороший для водіїв і людей військових професій.

Допомагає він і бажаючим схуднути: втрачені під час сеансів кілограми не повертаються. Так як вага зменшується за рахунок виведення шлаків, налаштування роботи шлунка і підняття природного імунітету, людина відчуває себе краще і не прагне заїдати свої проблеми. Також допомагає масаж тим, кому залишилося скинути всього 3-5 кг до заповітної позначки на вагах. Натискання, скручування і розтягування дають можливість подолати «плато», стимулюючи обмін речовин.

Оцінять тайський масаж і люди старшого віку: він значно підвищує лібідо і пробуджує нові тактильні відчуття. Його рекомендують чоловікам і жінкам, які потребують гармонізації наявних сексуальних відносин.

Діти і тайський масаж

На сеанс до майстра в салон можна привести і дитину. Тайський масаж є прекрасним способом лікування і профілактики сколіозу, благотворно впливає на імунну систему організму. Дітям подобається те, що немає больових відчуттів, а батьки оцінять позитивний вплив на ендокринну, травну, кровоносну, кісткову і нервову систему свого чада. Хороші результати показав масаж з Таїланду при лікуванні ДЦП.

Вибираємо професіоналів

Щоб отримати максимальний ефект від тайського масажу та просто насолодитися приємною процедурою необхідно правильно вибрати салон, що надає подібні послуги. У салоні ROYAL THAI SPA, який знаходиться в центрі Києва працюють майстри, які мають великий досвід і відповідну освіту. Затишний інтер’єр і високий рівень обслуговування з’єднуються тут з величезним вибором пропонованих процедур. Майстри салонів використовують натуральні і повністю безпечні ефірні олії, лосьйони, трав’яні збори і настої, привезені з найчистіших куточків планети. Детальніше на сайті – https://royalthaispa.com.ua/

Протипоказання і застереження

Не рекомендовано проходити сеанси тайського масажу людям з варикозним розширенням вен, відкритими ушкодженнями шкіри, гострими респіраторними захворюваннями і психічними розладами в загостреній формі. Також необхідно повідомити майстра про можливі алергічні реакції на ароматичні олії та лосьйони, щоб він зміг підібрати безпечний засіб пом’якшення шкіри для тайського масажу.

*На правах реклами