Використання пластикових тарілок і склянок може завдавати істотної шкоди здоров’ю. Особливо небезпечні вони для дітей.

Вже більше року людство бореться з коронавірусом, що стало непрямою причиною підвищення уваги до правильного харчування і зміцненню імунітету.

Здоровий спосіб життя – це не тільки поєднання раціону і фізичних навантажень, але ще і підвищена увага до предметів, які нас оточують. Особливо це стосується посуду і кухонного приладдя.

Вчені настійно рекомендують відмовитися від використання пластикових тарілок і склянок в тому випадку, якщо це можливо.

Звичайно, деяким людям набагато зручніше приймати їжу з пластикової одноразового посуду. Її не потрібно мити, зате можна спокійно викинути в смітник після одного вживання.

Читайте також:  Стало відомо вплив пандемії на народжуваність

Але пластик разом з гарячою їжею проникає в наш організм, де може сприяти розвитку пухлин та інших порушень. До них відносяться астма, захворювання печінки, нирок, пошкодження нервів і багато іншого.

Йдеться про найдрібніші частинки пластика. Особливо небезпечно вживання їжі з такого посуду вагітними, так як частинки можуть спровокувати порушення розвитку у дитини.

Дитячий раціон також не повинен включати в себе подачу страв на пластикових тарілках і склянках. Звичайно, в деяких фастфуд-закладах або під час пікніка на свіжому повітрі відмовитися від пластикового посуду важко.

Але мова про це і не йде. Важливо не використовувати її постійно, оскільки в цьому випадку рівень пластика в організмі виросте багаторазово. А ось цього-то якраз і не можна допустити, як пише The Health Site.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News