ГоловнаНовини Здоров'яЧому виноград варто їсти разом з кісточками

Чому виноград варто їсти разом з кісточками

У виноградних кісточках містяться потужні антиоксиданти, зокрема, токоферол. Вони настільки сильні, що здатні запобігти деякі види онкології.

Виноград

Також насіння винограду зміцнюють кровоносні судини і очищають кров від шкідливих речовин. Особливо рекомендується не нехтувати кісточками людям, що страждають серцево-судинними захворюваннями.

Користь виноградних кісточок пов’язана з високим вмістом вітаміну Е, а також кальцію і калію. Виноградні кісточки використовують для отримання найціннішого рослинної олії, борошна і виноградного порошку.

При регулярному вживанні в їжу винограду з кісточками організм буде захищений від стресів. Крім того, виноградні кісточки виступають як природний антиоксидант і перешкоджають процесам старіння.

Читайте також:  Вчені перерахували продукти для зміцнення здоров'я легенів

Багато виробники БАДів використовують екстракти, отримані на основі виноградних кісточок, в процесі виробництва своєї продукції.

Тепер про протипоказання. Медики не рекомендують їсти виноградні кісточки у великих кількостях. Це може спровокувати апендицит, а також проблеми зі шлунком і кишечником.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News