ГоловнаНовини Здоров'яМедики перерахували найкращі трав’яні чаї для позбавлення від стресу

Медики перерахували найкращі трав’яні чаї для позбавлення від стресу

Зарубіжні медики перерахували кращі трав’яні чаї для позбавлення від стресу, що безпосередньо пов’язано з ситуацією навколо поширення коронавірусу в усьому світі. Одним з рішень є гібіскус.

ромашковий чай

Як пояснили лікарі, в цей нелегкий час не варто забувати про дари природи, багаті антиоксидантами та іншими корисними речовинами, адже вони не тільки ведуть боротьбу з вільними радикалами, але і сприяють відчуттю спокою і умиротворення. Зокрема, фіалковий чай відмінно підходить для зняття нервової напруги, фізичного і розумового виснаження, а також дратівливості.

Серед бонусів – поліпшення роботи ЖКГ і зменшення запальних процесів в організмі, що сприяє зміцненню імунітету. Не гірше з поставленим завданням справляється гібіскус за рахунок своїх заспокійливих властивостей, а також рослина дозволяє привести параметри фігури в порядок. Від стресу позбавить напій з пасифлори, як і чебрецю, в разі останнього має місце і зниження кров’яного тиску, плюс – антибактеріальний ефект. У цьому ж списку ромашка, яка особливо важлива для людей з діабетом.

Читайте також:  Вчені назвали засоби гігієни, які підвищують ризик раку, ожиріння і безпліддя

Ройбуш – напій, який не тільки поліпшить настрій, але і вплине позитивно на стан шкіри і волосся. А чай з кропиви допоможе вести боротьбу з інфекціями. Посилити імунітет дозволять бутони троянди, як і імбир, також працює на користь психічного здоров’я.

Серед інших рекомендацій: чай з ехінацеєю, жасмином, шавлією, евкаліптом, лимоном, кульбабою, розмарином, м’ятою, глодом, листям малини, куркумою. Всі вони активним чином працюють на підвищення життєвої енергії, зняття запалення, позбавляючи паралельно від стресу.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News