Здається, немає нічого простішого, ніж помитися, але при прийнятті душу багато людей роблять схожі помилки.

Ваша вода невідповідної температури. У вас суха і свербляча шкіра? Виною всьому може бути занадто гарячий душ – його наслідком цілком може стати екзема (особливо, якщо людина не має звички користуватися після миття зволожуючим засобом для тіла).

Гель для душу надто агресивний. Можливо, вам дуже подобається запах вашого гелю для душу, але нерідко ароматичні миючі засоби містять сильні хімічні інгредієнти, здатні пошкоджувати шкіру. Зокрема, з її поверхні видаляються природні жири, що робить шкіру вразливішою до дії гарячої води та інших агресорів навколишнього середовища.

Читайте також:  Відпустка без шкоди для здоров'я: як подорожувати, якщо у вас варикоз

Ви використовуєте занадто багато гелю чи мила. Єдиними ділянками тіла, які дійсно слід мити з милом, є пахви та пах. Для решти тіла просто води цілком достатньо – навіть після спітнілого тренування.

Ви не чистите бритву. Бритви збирають зі шкіри бактерії, які розмножуються, коли їх залишають у вологій ванній кімнаті. Ось чому завжди потрібно обполіскувати бритву окропом перед голінням – нехтування цим правилом підвищує ризик випадкового запалення та інфекції.