Одним із лайфхаків, що сприяють більш активному жироспаленню, є прийом додаткової порції білка.

Про те, що деякі ранкові лайфхаки допомагають прибрати жир на животі, повідомило видання Eat This, Not That!.

Вода з лимоном. Завдяки пиття такої води, кажуть експерти журналу, спроби худнути стають ефективнішими. Склянка випитої воли робить почуття ситості повноцінним, що дозволяє не переїдати за сніданком, а також підтримує здоровим обмін речовин.

Кава без цукру. Не кладіть у свою ранкову каву жодних підсолоджувачів. Згідно з дослідницькими даними, додатковий цукор у раціоні тісно пов’язаний із збільшенням обсягу вісцерального жиру (розташовується в глибині живота навколо внутрішніх органів), а також абдомінального жиру, від якого збільшується живіт.

Вівсянка. Фахівці радять додавати вівсяні пластівці в смузі або йогурт, кефір, густі супи та інші страви. Таким чином можна збільшити своє споживання розчинної клітковини, що міститься в вівсі, дуже корисною для зростання дружніх бактерій в кишечнику (це важливо для підтримки здорової ваги).

Білок. Додаткова порція білка під час ранкового прийому їжі сприяє активному метаболізму, а отже, і швидкому витрачанню жиру. Експерти радять із цією метою додавати в каші збитий яєчний білок або вживати протеїновий коктейль.