ГоловнаНовини Здоров'яЯк схуднути після свят: розвантажувальний день на соках

Як схуднути після свят: розвантажувальний день на соках

Існують різні способи схуднути. Можна сісти на жорстку дієту чи дотримуватися полегшеного раціону більш тривалий час. Але є спосіб простіше — раз на тиждень влаштовувати розвантажувальний день. Один з варіантів — розвантаження на соках.

Дієта

Розвантажувальний день раз на тиждень допомагає почистити ШКТ і позбутися зайвих «запасів», накопичених протягом попередніх шести днів. «Голодувати» можна на воді, кисломолочці чи соках. Можеш вибрати будь-який варіант, який тобі в прямому сенсі слова за смаком.

Якщо регулярно (раз на тиждень) проводити чистки на рідкому меню, то ти не тільки попрощаєшся із зайвими кг, а й стабілізуєш обмін речовин.

За два-три дні до розвантаження зменш обсяг своїх порцій, відмовся від смажених, гострих страв, копченостей і тортиків.

Протягом розвантажувального дня рекомендується випивати близько двох літрів свіжовіджатого соку. Але його необхідно розводити водою (без газу) в пропорції 1: 1. Це потрібно для того, щоб уникнути надмірного навантаження на підшлункову залозу.

У розвантажувальний день нічого крім соку з водою не вживай. Твоя їжа — це різноманітні фруктово-овочеві коктейлі.

Експериментуй, міняй пропорції. Але враховуй особливості того чи іншого соку. Наприклад, грейпфрутовий сік піднімає настрій, нормалізує роботу печінки, покращує травлення. Капустяний фреш містить багато йоду і вуглеводів. Його вживання — прекрасна профілактика виразкової хвороби шлунка та дванадцятипалої кишки. Гранатовий сік підвищує рівень гемоглобіну, регулює і нормалізує діяльність шлунково-кишкового тракту.

Але в будь-якому випадку, якщо ти не впевнена в повному здоров’ї свого ШКТ, перед початком такого дня краще порадитися з гастроентерологом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯК ШВИДКО СХУДНУТИ ПІСЛЯ НОВОРІЧНОГО ПЕРЕЇДАННЯ

ЯК ШВИДКО СХУДНУТИ НА 10 КГ?

НАЗВАНИЙ САМИЙ ДЕШЕВИЙ СПОСІБ ШВИДКО СХУДНУТИ