Одним із симптомів небезпечного захворювання можуть стати набряки. Кардіолог Сергій Іванов закликав ретельно відстежувати їх появу, адже це може свідчити про серцеву недостатність.

“Вони не завжди бувають пов’язані тільки з серцево-судинною системою, це може бути і патологія нирок, і гормональні, і судинні ускладнення”, – розповів лікар. За словами Іванова, набряк ніг, який утворюється до вечора, може також свідчити про серцеву недостатність.

Спеціаліст рекомендував людям постійно відстежувати рівень свого артеріального тиску, а також фіксувати ці показники в особистому щоденнику.

Раніше ми писали, що вчені виявили головні зовнішні ознаки, які можуть вказувати на підвищений рівень холестерину в крові. На це вказують деякі симптоми. Відзначається, що високий рівень холестерину практично неможливо визначити без аналізу крові. Однак іноді можуть допомогти деякі фактори, на які слід звернути увагу.

Читайте також:  Лікар назвала кращий продукт на сніданок для гіпертоніків

Холестерин є важливою речовиною для організму, але його високий рівень може стати фактором ризику виникнення серцево-судинних захворювань. Щоб знизити рівень холестерину, лікарі пропонують змінити спосіб життя або приймати прописані після обстеження ліки.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News