Медичний кореспондент Fox News доктор Марк Сігел розповів, чи потрібно надягати медичну маску в продуктових магазинах з метою захисту від коронавірусу. Експерт пояснив, чому в цьому немає необхідності.

Це актуальне питання виникло у зв’язку з тим, що нове дослідження припускає, – новий коронавірус може залишатися в повітрі протягом трьох годин і жити на таких поверхнях, як пластик і нержавіюча сталь. Вчені також з’ясували, що COVID-19 вірус здатний жити на предметах з міді чотири години, а на картоні – до 24 годин. У свою чергу доктор Марк Сігел запевнив, що в медичній масці немає необхідності під час перебування в продуктовому магазині.

Читайте також:  Які проблеми з очима може викликати куріння?

“Я думаю, що люди, які роблять покупки в бакалії, повинні бути дуже, дуже обережні. Використання медичної маски насправді не допоможе вам, тому що це не дозволить запобігти поширенню коронавірусу. Якщо він висить у повітрі, швидше за все, ви заразитеся ним від когось, хто кашляє і чхає на вас, тому просто зберігайте соціальне дистанціювання більш ніж на шість футів (182 см). І я б порадив бути обережними, коли ви перебуваєте в продуктових проходах, спостерігайте за тим, з чим ви контактуєте”, – зазначив Марк Сігел.