У посібнику, випущеному фахівцями Єльського університету, розповідається про те, що відомо про спалах коронавірусу COVID-19 і його вплив на літніх людей, а також про те, як літні люди і особи, що забезпечують догляд, можуть забезпечити їм максимальну безпеку.

Правила ізоляції під час пандемії коронавірусу

Люди старше 60 років повинні ізолювати себе вдома. Не відвідуйте друзів або сім’ю без необхідності.

Якщо у вас гості, обмежуйтеся одним або двома людьми одночасно. Попросіть кожного вимити руки і витримати відстань 2 метри. Ми знаємо, що це важко, але ніяких відвідувань з онуками.

Щоб залишатися на зв’язку, використовуйте Ѕкурe. Якщо ні, розмовляйте по телефону щодня. Друзі, які знаходяться в такій же ситуації, з нетерпінням чекають розмов.

Часто мийте руки протягом 20 секунд. Мило та вода краще, ніж дезінфікуючий засіб для рук, але використовуйте дезінфікуючий засіб для рук, якщо немає доступу до мила та води. Використовуйте лосьйон для рук, щоб запобігти висиханню і розтріскуванню шкіри.

Готуйте їжу, займайтеся спортом, подрімайте, лягайте спати і прокидайтеся як в звичайні дні. Намагайтеся їсти здорову їжу. Уникайте “нездорової їжі” і обмежте споживання алкоголю. Уникайте спокуси спати або сидіти на дивані цілий день. Дотримуючись рутини, ви можете відчувати себе нормально і уникати пригніченого настрою.

Ходіть по будинку кілька разів на день.

Якщо ви виходите на вулицю, робіть це, коли навколо мало людей, тримайтеся на відстані не менше 2 метрів. Гуляйте у великих парках, якщо вони доступні.

Тримайтеся подалі від магазинів. Попросіть друзів, рідних або волонтерів доставити продукти і ліки.