Покращення ерекції, лікування простатиту та статевої дисфункції. Чим корисний масаж простати? Коли та як його потрібно робити?

Простата або ж предміхурова залоза – один з найважливіших елементів чоловічої статевої системи. Її називають центром чоловічого здоров’я та чоловічою точкою G. Її стимуляція вирішує ряд проблем за здоров’ям і навіть приносить задоволення. Традиційно масаж проводять пальцем або ж спеціальним масажером простати.

Простата знаходиться в задньому проході та розташована між сечовим міхуром і прямою кишкою. Приблизно в 5 сантиметрах від входу в анальний отвір. Має розмір невеликого волоського горіху. Її основне завдання – виробляти рідину, яка робить сперму рідкою та рухомою. Проте, це не єдина функція органу.

Вона впливає на сексуальне бажання та роботу системи сечовипускання. Залоза перекриває вихід з сечового міхура під час ерекції, відповідає за стабільну роботу системи сечовипускання і сім’явипорскування. Тобто, відповідає за потенцію.

Навіщо робити масаж простати

При масажі простати відбувається масаж протоків сім’яної рідини. Це покращує якість сперми, потенцію та працює як профілактика імпотенції. Якщо чоловік страждає від складного сечовипускання, то масаж нормалізувати сечовипускання.

Робити масаж можна, коли проблеми з простатою вже є і коли скарг немає взагалі. Він має профілактичний ефект. Якщо робити масаж регулярно, то ризик пізньої діагностики простатиту, доброякісної гіперплазії та раку простати, імпотенції знижується до мінімуму. На додаток, стимуляція простати може привести до оргазму.

Як робити масаж

Приступати до масажу варто після спорожнення, клізми та душу. Для самого процесу варто використовувати лубриканти. Це смазки, які зроблять процес легшим та приємнішим. Різноманітність смазок зашкалює, тому одразу скажемо, що варто обирати лубрикант на силіконовій основі. Такі смазки густі та погано вбираються. А оскільки в задньому проході не виробляється природня смазка, то силіконова основа буде добре зволожувати.

Масаж пальцем потрібно довіряти лікарю або ж проконсультуватися з ним, як правильно це робити. Масажери вже мають анатомічну форму та автоматично будуть стимулювати простату. Єдине, що варто знати про масажер – для початку варто вибирати пристрій невеликого діаметра та довжини. Входити як пальцем, так і масажером потрібно повільно, шукаючи комфортний кут входу.

Регулярно користуючись масажером можна:

  •  Підсилити потенцію, провести профілактику імпотенції та простатиту.
  •  Виводити застійний секрет з залози та робити якість сперми кращою.
  •  Підлікувати еректильну дисфункцію, уретрит.

До того ж масаж допомагає запобігти виникненню раку передміхурової залози та приносить задоволення, якщо навчитися правильно і спокійно їм користуватися.

Коли не потрібно робити масаж

Масаж корисний не завжди. Якщо є гостре запалення передміхурової залози (простатит), то масаж робити не можна. Також він може тільки нашкодити, якщо у вас запалення інших статевих залоз (куперит, везикуліт), гострий уретрит, рак чи підозра на рак простати.

Не можна робити масаж при аденомі та туберкульозі простати, а також коли є камені передміхурової залози. Протипоказаннями також є:

  •  порушене сечовипускання з наявністю великої кількості залишкової сечі;
  •  тріщини заднього проходу;
  •  загострення геморою;
  •  проктит;
  •  захворювання прямої кишки.

Якщо вас турбують такі хвороби чи є їх симптоми, то проводити масаж простати заборонено. Це може ускладнити перебіг хвороб і тільки нашкодити чоловічому здоров’ю. У таких випадках потрібно відвідати лікаря та слідувати його рекомендаціям.

*На правах реклами