ГоловнаНовини Здоров'яМедики відкрили шкідливі сторони риб’ячого жиру

Медики відкрили шкідливі сторони риб’ячого жиру

Багато занадто перебільшують корисні властивості риб’ячого жиру. Після проведення досліджень співробітники Американської кардіологічної асоціації заявили про те, що риб’ячий жир ефективний для прийому тільки відносно певної категорії пацієнтів.

fish oil

Риб’ячий жир не підходить для боротьби з інфарктами. Точніше кажучи, ця добавка може приносити користь людям, які мають серцеву недостатність, уклали фахівці з США.

Однією з найбільш цінних властивостей риб’ячого жиру, як вважається, є високий вміст у ньому поліненасичених кислот Омега-3, які звеличуються за їх здатність очищати судини і артерії від холестерину. Медики поділилися даними про те, що понад 19 мільйонів американців брали Омега-3 без необхідних на те рекомендацій медиків. Люди переконані, що тим самим вони підтримують своє здоров’я.

Читайте також:  Вчені з'ясували, чи можуть хворі суглоби передбачати зміну погоди

Але американські кардіологи констатували: риб’ячий жир як джерело цінних кислот допомагає тільки людям, що перенесли інфаркт. Цим пацієнтам прийом добавок з ним допомагав прискорити процес відновлення.

Що стосується здорових людей, їм приймати спеціально риб’ячий жир не потрібно – в кращому випадку це виявиться абсолютно марним. Важливо пам’ятати, що навіть у такого корисного продукту є протипоказання, підкреслили експерти.

«Риб’ячий жир є сильним алергеном. Крім того, не рекомендується вживати цей продукт при жовчнокам’яній, сечокам’яній хворобах, захворюваннях щитовидної залози. Майте на увазі: небезпека риб’ячого жиру для здоров’я індивідуальна, і тому перед тим, як почати його приймати, необхідно обов’язково консультуватися з лікарем», – поділилися рекомендацією кардіологи.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News