Гарбуз відноситься до продуктів, в чиєму складі міститься велика кількість дієтичних волокон, – їх вживання на 40% знижує ризик розвитку серцево-судинних захворювань.

Якщо говорити про продукти, які обов’язково потрібно їсти восени, то гарбуз в їх списку займе одне з перших місць. Цей овоч потрібно їсти щодня, стверджують експерти в області харчування на сторінках журналу Cosmopolitan. За їх словами, гарбуз – це справжнє джерело антиоксидантів, бета-каротину та інших цінних для організму мікроелементів, які роблять його вживання дієвим способом профілактики різних захворювань.

Гарбуз благотворно впливає на стан серцево-судинної системи, тому вона корисна при таких патологіях, як набряклість при дисфункції серцевого м’яза, підвищений артеріальний тиск, атеросклероз, підкреслили експерти.

Зокрема, фахівці зазначили: “олія гарбузового насіння містить фітоестрагени, які захищають від стрибків кров’яного тиску-це чудовий натуральний захист від гіпертонії”.

Крім того, гарбузове насіння є багатим джерелом цинку. За даними ВООЗ, дефіцит цинку в організмі збільшує ризик інфаркту. Фахівці організації рекомендують для профілактики небезпечного порушення з’їдати по 20 грамів гарбузового насіння в день.

Також вживання гарбуза дозволяє знизити рівень “поганого” холестерину в крові, позбутися набряклості, зміцнити імунітет. Гарбуз відрізняється надзвичайно високим вмістом вітаміну А, тому допомагає поліпшити стан шкіри та органів зору, зробити міцнішими зуби і кістки. Не варто забувати і про те, що цей малокалорійний, але ситний продукт ефективно захищає від загострень голоду і нападів переїдання. У поєднанні із зеленим яблуком гарбуз стимулює фізіологічний тонус людини, а разом з медом допомагає при безсонні і нервових потрясінь.

Раніше ми писали про те, при яких проблемах зі здоров’ям можуть допомагати фрукти і овочі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
НАСІННЯ ГАРБУЗА І ЙОГО КОРИСТЬ: 9 ВАЖЛИВИХ ПРИЧИН ДОДАТИ ГАРБУЗОВЕ НАСІННЯ В СВІЙ ЩОДЕННИЙ РАЦІОН

4 НАТУРАЛЬНИХ ЗАСОБИ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ ВИЛІКУВАТИ ГІПЕРТОНІЮ