Мигдаль – популярний горіх, який багато фахівців радять включити до раціону через його корисні властивості. Мигдаль містить велику кількість мононенасичених жирів, які можуть позитивно впливати на здоров’я серця.

Згідно з інформацією, опублікованою на сайті Клівлендської клініки (Cleveland Clinic), жири, що містяться в мигдалі, можуть знизити рівень ЛПНГ-холестерину (його також називають “поганим”) і підвищити рівень ЛПВЩ-холестерину (“хорошого”). “Якщо ви намагаєтеся контролювати рівень холестерину, мигдаль – добрий вибір для перекушування”, – підкреслили фахівці клініки.

Вони також додали, що ненасичені жири корисні не лише серцю. Такі жири підвищують рівень серотоніну протягом дня, що допомагає краще спати вночі. Крім того, мигдаль багатий на вітамін Е, який допомагає запобігти інфекції та зміцнити імунну систему.

Перевага мигдалю полягає і в тому, що він є чудовим джерелом клітковини. Це означає, що після перекушування невеликою кількістю горіхів почуття ситості залишатиметься довше. Також клітковина в мигдалі підтримує стабільніший рівень цукру в крові.

При цьому фахівці нагадують, що мигдаль, як інші горіхи, дуже калорійний. Тому його слід вживати у невеликих кількостях.