Неприємні порушення в роботі організму можуть бути наслідком дефіциту вітамінів і мінералів.

Так, наприклад, кровоточивість ясен часто є симптомом брак вітаміну С, а впоратися з цим добре допомагають цитрусові і ківі, капуста, томати, червоний перець. Занепад фізичного тонусу, постійне відчуття нестачі енергії і життєвих сил фахівці пов’язують з тим, що в раціоні харчування мало фолата, вітаміну групи В. При даній проблемі слід налягати на зелені овочі, а також активно ЇСТИ бобові.

М’язові судоми спостерігаються при нестачі калію. Найпростіший спосіб заповнити дефіцит калію , за словами лікарів, – вживати в їжу банани. Якщо почастішали скарги на забудькуватість, значить, організму необхідний лютеїн – речовина, що впливає на засвоєння мозком нової інформації та збереження в пам’яті. Хорошими джерелами лютеїну є морква, броколі, кукурудза, помідори, зелені листові овочі.

Занадто болючі реакції на стрес на думку вчених пов’язані з недостатньою кількістю в їжі протизапальних речовин-антиоксидантів, поліфенолів і каротиноїдів. Ці компоненти містяться в різних овочах і фруктах, – як правило, з яскравою кольоровою шкіркою. Їх обов’язково потрібно почати їсти більше, якщо будь-яка неприємність надовго вибиває вас з колії.

Раніше ми писали про те, які продукти наближають ранню смерть.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ТОКСИЧНІСТЬ ОВОЧІВ І ФРУКТІВ: ЯК НЕ ОТРУЇТИСЯ?

ЧИМ КОРИСНІ ПОМАРАНЧЕВІ ОВОЧІ І ФРУКТИ

ФРУКТИ І ОВОЧІ, ЯКІ ПОТРІБНО ЇСТИ РАЗОМ ЗІ ШКІРКОЮ