Нерідко у чоловіків 20 років починається випадіння волосся. Це відбувається через різні чинники: генетичну схильність і гормональний фон. Ми вирішили відповісти докладніше на найпоширеніші запитання стосовно випадіння волосся і вирішення цієї проблеми – трансплантації волосся.

втрата волосся у чоловіка

Що спричиняє випадіння волосся?

Існує широкий спектр чинників, що спричиняють випадіння волосся. У більш ніж 80-95 % випадків причиною захворювання є спадковість. Факторами, що сприяють випаданню волосся, є ваш вік, спадкова схильність до випадіння волосся і чоловічий гормон DHT. До інших причин випадіння волосся належать проблеми зі щитоподібною залозою, нестача поживних речовин, захворювання шкіри голови, телогенова ефлювія, аутоімунні захворювання та приймання ліків.

Наскільки нормальним є випадіння волосся?

У нормі щодня випадає до 100 волосин. Волосся, що випало, через кілька місяців замінюється новим. У той момент, коли щоденна кількість волосся, що випадає, перевищує кількість волосся, що відростає, або коли волосся відростає дедалі слабше й слабше, випадіння волосся стає помітним.

Які послуги надають клініки з пересадки волосся?

Клініки з пересадки волосся в Туреччині пропонують низку процедур, що допомагають у разі порідіння і випадіння волосся. Пропонуються пересадки волосся FUE, sapphire FUE і DHI, але також успішно застосовуються процедури з використанням робота для пересадки волосся Artas, XL Hair Booster, лікування стовбуровими клітинами Acell і PRP-терапія.

Що таке пересадка волосся?

Пересадка волосся передбачає пересадку волосяних фолікулів із задньої та/або бічних частин голови на ділянки, де ви страждаєте від випадіння волосся. У чоловіків донорські ділянки не обмежуються потилицею або бічними поверхнями голови. Волосся на грудях і спині також підходить як донорський матеріал. Потім волосяні фолікули поміщаються в реципієнтні зони за допомогою спеціального обладнання.

Чи боляче під час і після пересадки волосся?

Зазвичай після процедури біль практично не відчувається. Кожна хірургічна процедура тією чи іншою мірою пов’язана з дискомфортом, навіть якщо це всього лише укол, який використовується під час анестезії. На шкіру голови наноситься місцеве знеболювання. Більшість людей не відчувають болю або іншого дискомфорту під час і після пересадки волосся.

Чи буде у мене продовжувати випадати волосся після пересадки волосся?

Випадіння волосся – це безперервний процес, який неможливо зупинити за допомогою пересадки волосся. Тому бажано не проводити процедуру в занадто молодому віці. Пересаджене волосся залишається назавжди, але існує ризик випадіння навколишнього волосся надалі. У цьому разі може знадобитися повторна пересадка волосся.

Скільки днів відпустки я маю взяти на роботі?

Рекомендується взяти тижневу відпустку. Ви проведете в Стамбулі три дні та дві ночі. Перед поверненням додому ви пройдете обстеження й отримаєте інструкції щодо подальшого догляду. Запобіжні заходи, які допоможуть вашому одужанню, полягають у тому, щоб якомога менше навантажувати голову. Вночі кладіть голову трохи вище, використовуйте другу подушку. Перші кілька днів носіть верхній одяг на ґудзиках, тому що зняття футболки або пуловера може перешкодити росту шкіри голови та волосся. Відновіть свою діяльність після консультації з консультантом або лікарем. У перший раз подбайте про те, щоб захистити голову від сильних навантажень і запилених місць.

Чи буде моє волосся рости природним чином після пересадки волосся?

Ви побачите ріст нового волосся вже через три місяці після процедури. Спочатку волосся тонке, але з плином місяців воно стає товстішим, грубішим і повнішим. Завдяки розташуванню волосяних фолікулів у природному напрямку росту, результат виходить природним.

Чи є результати постійними?

Пересаджені волосяні фолікули нечутливі до гена облисіння. Теоретично це означає, що вони виробляють волосся протягом усього вашого життя. При цьому волосся може випадати і на інших ділянках голови. Як і в людей, які не перенесли пересадку волосся, природний ріст волосся з віком стає дедалі тоншим. Під час консультації в нашому офісі в Нідерландах ми можемо скласти план лікування і дати рекомендації щодо продукції, щоб зупинити подальше облисіння або максимально протидіяти йому.

результат пересадки волосся після трансплатнації в туреччині

Мені підходить пересадка волосся?

Будь-яка людина, стурбована проблемою випадіння волосся і готова піддатися хірургічному втручанню, є потенційним кандидатом. Ваша придатність залежить від багатьох чинників. Зазвичай процедура підходить для людей зі спадковим випадінням волосся, які в іншому здорові та мають достатню кількість донорського матеріалу. Після консультації, на якій детальніше розглядається стан шкіри голови та випадіння волосся, вам буде надано рекомендації щодо лікування.

Чи варта пересадка волосся того?

Інвестиції в пересадку волосся забезпечують тривалий і природний результат. Більшість людей проходять процедуру один раз. Після цього природний ріст волосся зберігається надовго. Ви вирішуєте, що робить щось вартим уваги.

Скільки часу знадобиться для загоєння голови?

Донорська область відновлюється швидко і без рубців після процедури. Місця пересадки вимагають більше часу для повного загоєння. На обробленій шкірі утворюються скоринки. Ці струпи мають відпасти від шкіри протягом 7-10 днів. Після цього шкіра заживає.

Інформацію подано за сприяння представника компанії UamedTours. UamedTours надає широкий спекут послуг у сфері медичного туризму.

*На правах реклами